Artykuł

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. Emil Marecki

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. Emil Marecki

Stadion na Dajtkach ma być tymczasowo dopuszczony do rozgrywek

01.03.21 14:36   em   1  

Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej ma wydać tymczasową zgodę na rozgrywanie spotkań ligowych na olsztyńskich Dajtkach.

Szkoła Podstawowa nr 18 w Olsztynie zadeklarowała, że do końca maja doprowadzi do zmniejszenia objętości boiska do wymaganych 105 x 68 metrów.

Z tego co nam się udało dowiedzieć firma, która można dokonać tych zmian potrzebuje trzech słonecznych dni. W tym momencie warunki pogodowe na to nie pozwalają. Nie można się spodziewać w najbliższym czasie także remontu nawierzchni boiska, bo w budżecie miasta nie ma na to pieniędzy.

Jeżeli WMZPN w tym tygodniu oficjalnie wyda oficjalną zgodę, to juniorzy młodsi Stomilu na pierwszy mecz Centralnej Ligi Juniorów nie będą musieli jechać do Mrągowa.

O problemach z boiskiej na Dajtkach pisaliśmy w artykule: Sytuacja jest bardzo trudna. Nadchodzi kres młodzieżowej piłki w Olsztynie?

Tagi: Stomil Olsztyn, Dajtki, WMZPN


Komentarze

  1. 03.03.21 17:18 czerkasow

    Mylne określenie, Emilu, że stadion. Stadionów w Olsztynie nie ma. Są boiska.

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!