Relacja z meczu Stomil II Olsztyn - Zatoka Braniewo

Remis w Olsztynku

IV liga 2020/2021 (33. kolejka, 12.VI.2021 r.) Olsztynek
Stomil II Olsztyn 1:1 Zatoka Braniewo
0:1
69' (k) Jakub Jurczak Bramki Kamil Graczyk 28'
kartki Rafał Jakimczuk ż
Jakub Urbański ż
Bramki Stomil II Olsztyn: 1. Alan Szerejko - 18. Hubert Świder, 9. Kacper Walendykiewicz, 77. Marcel Supranowicz, 7. Sebastian Puszkar, 5. Szymon Dowgiałło, 20. Marcin Zdunek, 16. Bartosz Pieńczykowski, 6. Jakub Jurczak, 97. Łukasz Borkowski, 17. Michał Żukowski.
Zatoka Braniewo: 31. Jan Lechowid - 20. Bogdan Wieliczko, 8. Przemysław Matelski, 2. Bartłomiej Koczara, 5. Wojciech Kimso, 27. Rafał Jakimczuk, 45. Kamil Graczyk, 7. Oskar Rynkowski, 6. Jakub Szpakowski, 4. Kacper Korkliniewski (21, 15. Jakub Urbański), 13. Sebastian Tomczuk.
Szczegóły Widzów: 45.

W przedostatniej kolejce forBET IV ligi Stomil II Olsztyn zremisował 1:1 w Olsztynku z Zatoką Braniewo.

W pierwszej połowie Zatoka wyszła na prowadzenie za sprawą Kamila Graczyka, byłego piłkarza Stomilu.

W drugiej połowie bramkę na wagę jednego punktu strzelił z rzutu karnego Jakub Jurczak.

Dobiegają końca rozgrywki forBET IV ligi. W sobotę (12 czerwca) Stomil II Olsztyn zagra w Olsztynku z Zatoką Braniewo. Początek meczu o godz. 17.

Olsztyńska drużyna gra już całkowicie bez żadnej presji, bo w zeszłym tygodniu spadli do ligi okręgowej. Widać to było w meczu z Tęczą Biskupiec, gdzie podopieczni Pawła Głowackiego wygrali 3:2, w pewnym momencie prowadząc już nawet 3:0.

Zatoka Braniewo na ten moment walczy o uniknięcie gry w barażach. Zespół jest także w kłopotach finansowych i niewykluczone, że w nowym sezonie zgłoszą się do ligi okręgowej, bo obecnie negocjują finansowanie klubu w magistracie.

W rundzie jesiennej Zatoka wygrała 2:1 ze Stomilem II Olsztyn. W drużynie gra były zawodnik olsztyńskiego klubu - Kamil Graczyk. Tomasz Ptak, zawodowy żołnierz, szykuje się do wyjazdu na misję na Łotwę, i jego w grze nie zobaczymy.