90' KONIEC, 3:4.
87' GOOL - niestety, 3:4. Sobociński wykorzystał rzut karny.
85' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLL - PAWEŁ TOMKIEWICZ. Zawodnik "biało-niebieskich" wykorzystał rzut karny.
80' Szpadkiewicz wszedł za Witkowskiego.
70' Za Alancewicza na boisko wszedł Żukiewicz.

Piłkarze Stomilu II Olsztyn przegrali 3:4 z GKS Wikielec, fot. Artur Szczepański

Olsztyn - boisko Szkoły Podstawowej nr 18 przy ul. Żytniej, 1 maja 2013 r., godz. 12:00

Stomil II przegrał z GKS-em Wikielec

12.05.13 13:49   mmks   0

Stomil II Olsztyn przegrał w meczu czwartej ligi z GKS-em Wikielec 3:4 (1:1). Gole dla "biało-niebieskich" zdobyli Mateusz Jurczak, Kacper Nawrocki oraz Paweł Tomkiewicz z rzutu karnego.

Wynik spotkania bardzo dobrze ułożył się dla drużyny z Olsztyna, którzy wyszli na prowadzenie za sprawą Mateusza Jurczaka. Goście jeszcze w pierwszej połowie potrafili doprowadzić do remisu. Na 1:1 trafił Remigiusz Sobociński.

Trzy bramki w meczu padły między 50, a 53 minutą meczu. Najpierw Karczewski strzelił bramkę dla gości, potem szybko ładnym strzałem wyrównał Nawrocki, ale chwilę później Karczewski ponownie wyprowadził Wikielec na prowadzenie.

Do remisu 3:3 z karnego doprowadził Tomkiewicz, a wynik meczu także z karnego ustalił Sobociński.

Drużyny nie mógł przed meczem zasilić pauzujący za kartki w pierwszej lidze Paweł Baranowski, ponieważ rozegrał już 2/3 meczów (21 spotkań) w pierwszym zespole.

Tagi: Stomil II Olsztyn, GKS Wikielec, Olsztyn, Dajtki, Kacper Nawrocki, Mateusz Jurczak, Paweł Tomkiewicz