Artykuł

Patryk Kun strzelił dla Stomilu II Olsztyn dwie bramki, fot. Artur Szczepański

Patryk Kun strzelił dla Stomilu II Olsztyn dwie bramki, fot. Artur Szczepański

Węgorzewo - 13 października 2012 r., godz. 15:00

Stomil II wygrywa w Węgorzewie

13.10.12 16:53   em   2  

Stomil II Olsztyn po porażce z Pisą Barczewo powraca na właściwe tory. Podopieczni Michała Alancewicza wygrali 4:2 z Vęgorią Węgorzewo.

Zwycięstwo w Węgorzewie ani przez chwilę nie było zagrożone. - Mieliśmy całe spotkanie pod kontrolą - ocenia Michał Alancewicz, trener Stomilu II Olsztyn.

Dwie bramki w meczu strzelił Patryk Kun. Nie ma co się dziwić, że zawodnik dobrze czuł się w meczu przeciwko Vęgorii. Patryk Kun jest wychowankiem tego klubu. Do przerwy Stomil II Olsztyn prowadził 3:1. Przy wszystkich bramkach bardzo duży udział miał Karol Żwir, który grał jako wysunięty napastnik.

Po przerwie padło już mniej bramek i Stomil II Olsztyn wygrał ostatecznie 4:2. W ostatniej minucie na listę strzelców wpisał się Andrzej Jaroń.

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil II Olsztyn, Vęgoria Węgorzewo, IV liga, Węgorzewo, Patryk Kun, Paweł Tomkiewicz, Andrzej Jaroń.Komentarze

  1. 13.10.12 17:23 creapl

    Dwie bramki i asysta przy czwartej.

  2. 13.10.12 17:13 Pawlik

    Brawo Patryk 2 bramki ladnie

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!