Patryk Kun strzelił dla Stomilu II Olsztyn dwie bramki, fot. Artur Szczepański

Węgorzewo - 13 października 2012 r., godz. 15:00

Stomil II wygrywa w Węgorzewie

13.10.12 16:53   em   2

Stomil II Olsztyn po porażce z Pisą Barczewo powraca na właściwe tory. Podopieczni Michała Alancewicza wygrali 4:2 z Vęgorią Węgorzewo.

Zwycięstwo w Węgorzewie ani przez chwilę nie było zagrożone. - Mieliśmy całe spotkanie pod kontrolą - ocenia Michał Alancewicz, trener Stomilu II Olsztyn.

Dwie bramki w meczu strzelił Patryk Kun. Nie ma co się dziwić, że zawodnik dobrze czuł się w meczu przeciwko Vęgorii. Patryk Kun jest wychowankiem tego klubu. Do przerwy Stomil II Olsztyn prowadził 3:1. Przy wszystkich bramkach bardzo duży udział miał Karol Żwir, który grał jako wysunięty napastnik.

Po przerwie padło już mniej bramek i Stomil II Olsztyn wygrał ostatecznie 4:2. W ostatniej minucie na listę strzelców wpisał się Andrzej Jaroń.

Tagi: Stomil II Olsztyn, Vęgoria Węgorzewo, IV liga, Węgorzewo, Patryk Kun, Paweł Tomkiewicz, Andrzej Jaroń.