Relacja z meczu Stomil Olsztyn - Olimpia Zambrów

Sparingi 2016/2017 Koniec Olsztyn (Szkoła Podstawowa nr 18)
Stomil Olsztyn 0:0 Olimpia Zambrów
0:0
Bramki Stomil Olsztyn: Piotr Skiba (46 Michał Leszczyński) - Karol Żwir (46 Wojciech Dziemidowicz), Piotr Klepczarek (63 Igor Biedrzycki), Jakub Mosakowski (46 Tomasz Wełnicki), Jarosław Ratajczak (63 Aleksander Karbowiak) - Patryk Kun (46 Tsubasa Nishi), Paweł Głowacki (46 Łukasz Jegliński), Wiktor Biedrzycki (46 Jakub Piotrowski), Grzegorz Lech (63 Łukasz Suchocki), Paweł Wojowski (63 Krzysztof Szewczyk) - Rafał Kujawa (63 David Moli).
Olimpia Zambrów: Arkadiusz Fabiański (46 Marcin Kapica) - Łukasz Grzybowski (46 Marcin Byszewski), Błażej Cyfert, Michał Kołodziejski, Rafał Włodarczyk (46 Hubert Kotus), Karol Zieliński (60 Mateusz Jastrzębski), Michał Kuczałek (65 Łukasz Grzybowski), Bartosz Osoliński, Sebastian Szerszeń, Marcin Przybylski, Fabian Piasecki.

Relacja live Ostatnia aktualizacja: 11:01:20

92' Koniec meczu.
90' Dobre rozegranie pomiędzy Szewczykiem i Dziemidowiczem, ale niestety zablokowane.
90' Jegliński fauluje na 25 metrze, goście mają rzut wolny, Olimpia próbowała w specyficzny sposób go rozegrać, ale piłka wychodzi na rzut bramkowy. 0:0. Zbliżamy się do końca. 97
88' No i swój akcent w tym meczu zaznacza Moli. Uderza jednak bardzo, ale to bardzo niecelnie z osiemnastego metra. 1
86' W pomeczowych komentarz pewnie przeczytamy tradycyjne i oklepane "forma przyjdzie na pierwsze spotkanie ligowe" i oby tak się stało.
85' Rzut rożny dla drużyny gości, ale "biało-niebiescy" wyjaśniają. Ostatnie minuty meczu, ostatnie chwile nadziei na gola, ewentualnie gole.
84' Tym razem okres przewagi gości, dwa mocne strzały z dystansu zablokowane przez olsztyńskich piłkarzy. 97
83' "David Moli gola, David Moli gola, taka jest kibiców wola" - niesie się chóralnie po olsztyńskich Dajtkach :).
79' Goście uderzają z dystansu, ale łapie pewnie Leszczyński.
77' Trwa okres przewagi Stomilu na boisku, nie wynika jednak z niego nic.
72' Niecałe dwadzieścia minut do końca i wynik pozostaje bez zmian. Nadal 0:0.
69' Kolejny i kolejny rożny dla Stomilu. Nishi wrzuca, Wełnicki strzela, ale golkiper gości łapie.
68' Nishi z rożnego, zawodnicy z Zambrowa wybijają przed "szesnastkę", do piłki dochodzi Jegliński, ale uderza niecelnie.
63' Schodzą Klepczarek, Wojowski, Ratajczak, Kujawa i Lech, a wchodzą I.Biedrzycki, Szewczyk, Karbowiak, Moli oraz Suchocki. 1
63' Dobra akcja Stomilu, ale obrońcy Olimpii zabierają piłkę Ratajczakowi. Później uderza jeszcze Wojowski, ale znowu niecelnie.
61' Bezpośredni strzał Olimpii z rzutu wolnego, pewnie interweniuje Leszczyński.
59' Brzydki faul Klepczarka, zawodnikowi gości udzielana jest pomoc.
56' Kolejna próba Wojowskiego, tym razem uderzał z narożnika pola karnego i ponownie niecelnie. 1
56' David Moli rozpoczął rozgrzewkę. Za około 10 minut ma pojawić się na placu gry.
55' Składna akcja Stomilu, Ratajczak diagonalnie zagrywa do Wojowskiego, ten uderza z osiemnastu metrów, ale niestety niecelnie. 1
54' Teraz goście mieli swoją szansę, jednak trochę się pogubili i wyszli z piłką poza pole gry.
51' W odpowiedzi atakują "biało-niebiescy", piłkę po strzale Wojowskiego, zmierzającą do pustej bramki, wybijają goście na rożny.
50' "Głupia" strata Stomilu (bawili się Leszczyński z Wełnickim), goście przejmują piłkę, ale uderzają na szczęście tuż nad bramką Leszczyńskiego.
46' Na boisku pojawią się Leszczyński, Dziemidowicz, Jegliński, Piotrowski, Wełnicki i Nishi. Zejdą Skiba, Żwir, Głowacki, Biedrzycki, Mosakowski oraz Kun. 1
45' Celny strzał z lewej strony gracza z Zambrowa kończy pierwszą połowę. 0:0.
45' Szybka kontra Olimpii, ale jeden z graczy gości uderza niecelnie.
43' Kun dośrodkował w pole karne, jednak jeden z graczy gości uprzedza Lecha. Nadal bez bramek.
42' Dobra akcja Stomilu, zawodnicy wymienili kilka podań przed pole karnym, po czym podanie otrzymał Żwir, jednak sędzia podnosi chorągiewkę. Spalony.
40' Dwa rzuty rożne dla Stomilu z rzędu, po drugim z nich piłka trafia na osiemnasty metr do Wojowskiego, jednak uderza bardzo niecelnie.
37' Kun przejmuje piłkę w środku pola, rozgrywa ją z Kujawą, po czym ta trafia pod nogi Lecha, który strzela z dystansu jednak niecelnie.
35' Rzut wolny dla Stomilu, Kun zagrywa w pole karne, Olimpia przejmuje piłkę i wyprowadza kontrę, ale na posterunku był Skiba, który broni strzał jednego z zawodników gości.
31' Najlepsza akcja Stomilu. Żwir z Kunem zagrali kombinacyjnie na prawej stronie, ten drugi wpada w pole karne, jednak uderzona przez niego futbolówka minimalnie mija lewy słupek bramki. 1
30' Ratajczak zatrzymuje atak gości faulem, Olimpia wybija rzut wolny z 20 metra, dośrodkowanie w pole karne, ale Stomil wybija na rzut rożny, po którym jeden z graczy gości trafia w poprzeczkę, dobitkę zatrzymują obrońcy olsztyńskiej drużyny.
27' Teraz odpowiedź Stomilu. Żwir dobrze dośrodkowuje w pole karne, jednak olsztynianie popełniają faul w ataku i rzut wolny dla gości. Nadal bez bramek.
26' Błąd popełnia Ratajczak, Olimpia ma dobrą sytuację, jednak jeden z zawodników gości uderza niecelnie. 97
24' Olimpia oddaje pierwszy celny strzał, jest on jednak bardzo słaby i Skiba pewnie łapie futbolówkę. 97
22' Kun faulowany w środku boiska przy próbie wyprowadzenia kontry. Piłkarze Stomilu jednak dalej próbują grać atakiem pozycyjnym. Na boisku nadal bez bramek.
20' Stomil wychodzi z kontrą, piłka trafia do Kujawy, ale ten niestety gubi się w dryblingu i Olimpia zażegnuje zagrożenie.
16' Dwie dobre akcje Stomilu, jednak obrońcy Olimpii dobrze interweniują. Najpierw zatrzymują podanie Wojowskiego, a później uprzedzają dryblującego Lecha.
13' Szybka kombinacyjna akcja gości, ale na szczęście dla Stomilu spalony. Nadal 0:0.
11' Teraz goście mieli rzut wolny z około 35 metrów. Piłkarze z Zambrowa chcieli wykorzystać mocno wiejący wiatr, ale futbolówka przelatuje obok bramki.
9' Rzut rożny dla Stomilu, ale Olimpia wybija piłkę na aut. Nie przynosi on jednak żadnych efektów.
7' Ostre starcie w środku boiska, ucierpiał Biedrzycki. Poza tym mecz wyrównany, gra toczy się głównie w środkowej części pola gry. Żadna z drużyn nie przeważa.
2' Stomil miał rzut wolny z prawej strony boiska. Kun dośrodkowuje w pole karne, ale futbolówkę łapie golkiper gości.
1' 12:09 - rozpoczęło się spotkanie sparingowe Stomilu Olsztyn z Olimpią Zambrów.
W meczu nie zobaczymy także wracającego po kontuzji Arkadiusza Czarneckiego. Zawodnik biega dzisiaj dookoła boiska.
Nie zagra dzisiaj na pewno Marcel Ziemann, który jest chory.