74' Paweł Łukasik
76' Mateusz Jurczak
81' Piotr Łysiak
87' Piotr Łysiak
Bramki Stomil Olsztyn: Michał Leszczyński (58 Maciej Kowalski) - Adrian Korzeniewski, Dawid Kucharski, Rafał Remisz, Marcin Warcholak (58 Szymon Tarnowski) - Karol Żwir (58 Paweł Grela), Adrian Żukiewicz, Piotr Łysiak, Piotr Głowacki - Mateusz Jurczak, Paweł Łukasik.
Olimpia Olsztynek:

Stomil Olsztyn rozgromił w spotkaniu sparingowym czwartoligową Olimpię Olsztynek 10:0 (6:0). Po cztery gole zdobyli Paweł Łukasik oraz Piotr Łysiak, po jednym golu dołożyli Piotr Głowacki i Mateusz Jurczak.

- Założenie było takie, że piłkarze zaliczą porządną jednostkę treningową na naturalnej nawierzchni. Szkoda, że pogoda pokrzyżowała nam plany gry w Olsztynku. Dobrze, że dzisiaj obyło się bez urazów. Dobra dyspozycja Pawła Łukasika oraz Piotra Łysiaka. To cieszy i pozwala myśleć, że ci piłkarze pomogą w kolejnym ligowym meczu - powiedział po meczu trener Adam Łopatko.

Relacja live Ostatnia aktualizacja: 10:37:26

90' Koniec, wygrywamy z czwartoligową Olimpią Olsztynek 10:0!
87' GOOOOOLLL - PIOTR ŁYSIAK, 10:0! Pomocnik Stomilu wykorzystał dośrodkowanie od Szymona Tarnowskiego.
81' GOOOL - PIOTR ŁYSIAK, bezpośrednio z rzutu wolnego.
76' GOOOOOOOOOOLLLL - MATEUSZ JURCZAK, 8:0!
74' GOOOOOOOOOOOOOLLLL - PAWEŁ ŁUKASIK, 7:0!
73' Niestety złe informacje napłynęły z Elbląga. Juniorzy przegrywają od 65. minuty z Olimpią 0:1.
58' Trzy zmiany w Stomilu. Na boisku pojawiają się Grela, Tarnowski i Kowalski, schodzą Warcholak, Żwir oraz Leszczyński.
46' 16:57 - początek drugiej części gry. W Stomilu na razie bez zmian.
45' Koniec pierwszej części gry, Stomil zasłużenie prowadzi 6:0.
42' GOOOOOOOLLLL - PAWEŁ ŁUKASIK. Napastnik Stomilu wpadł w pole karne, minął bramkarza i skierował futbolówkę do bramki.
33' GOOOOOOOOLLLL - PAWEŁ ŁUKASIK, już 5:0.
32' GOOOOOOOOOOOOOLLLL - ponownie PIOTR ŁYSIAK! Marcin Warcholak dośrodkował piłkę z rzutu rożnego, a głową skierował ją do bramki niepilnowany Łysiak.
29' GOOOOOOOOLLL - PIOTR ŁYSIAK! 3:0.
26' GGGGGGGGGOOOOOOOOOLLLL - PIOTR GŁOWACKI! 2:0. Pomocnik Stomilu znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem gości i nie miał problemów z umieszczeniem piłki w bramce.
17' GOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLL - PAWEŁ ŁUKASIK. Napastnik Stomilu pokonał bramkarza rywali strzałem z 20 metrów tuż przy słupku.
1' 16:06 - początek spotkania.

W niedzielę (16 marca) o godzinie 15:00 rezerwy Stomilu Olsztyn zagrają spotkanie sparingowe w Olsztynku z miejscową czwartoligową Olimpią.

W meczu mają wystąpić m.in. zawodnicy pierwszej drużyny, którzy nie zagrają z Dolcanem Ząbki.

Dzień wcześniej (15 marca) o godzinie 14:00 juniorzy młodsi (rocznik 1997) rozegrają spotkanie kontrolne w Biskupcu z miejscową piątoligową Tęczą.