Relacja z meczu Stomil Olsztyn (jm) - Zabkovia Ząbki (jm)

Remis z Ząbkovią

CLJ U-17 - jesień 2021 (7. kolejka, 3.X.2021 r.) Boczne boisko stadionu Stomilu Olsztyn
Stomil Olsztyn (jm) 1:1 Zabkovia Ząbki (jm)
1:1
6' Igor Jędrzejczyk Bramki Kacper Macioch 17'
kartki Jakub Wojda ż
Jakub Wojda ż
Jakub Wojda cz
Bramki Stomil Olsztyn (jm): 1. Bartosz Stankiewicz - 13. Mateusz Wołoszyn, 6. Szymon Walko, 19. Igor Jędrzejczyk, 18. Aleksander Baniewski (75, 7. Aleks Osicki), 14. Mateusz Pajdak, 2. Maciej Oworuszko, 9. Hubert Tomaszewski (56, 11. Kacper Stryjek ), 3. Marcel Abramczyk, 20. Paweł Rogalski, 8. Mateusz Powązka (56, 16. Tomasz Domagalski).
Zabkovia Ząbki (jm): 1. Filip Olbryś - 5. Jan Smolarczyk, 10. Oskar Nowak (70, 16. Damian Kowalski), 3. Kacper Macioch (85, 95. Hubert Wyszyński), 8. Krystian Kralski, 2. Nino Wołoszko (75, 14. Ksawery Dyrda), 11. Mikołaj Jenda (85, 18. Bartłomiej Polkowski), 7. Alik Ayvazyan (60, 17. Kacper Pawłowski), 6. Piotr Grabicki (67, 13. Dominik Bula), 4. Jakub Wojda, 9. Szymon Sokolnicki (55, 15. Michał Kaczanowski).

Piłkarze Stomilu Olsztyn wywalczyli jeden punkt w meczu 7. kolejki Centralnej Ligi Juniorów U-17. Olsztyński zawodnicy na własnym boisku zremisowali 1:1 z Ząbkovią Ząbki.

Stomil wyszedł na prowadzenie w 6 minucie za sprawą Igora Jędrzejczyka. Goście do remisu doprowadzili w 17 minucie. Bramkę dla Ząbkovii strzelił Kacper Macioch.

Po pierwszej rundzie piłkarze Stomilu Olsztyn zajmują przedostatnie (7) miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 4 punktów. W następnej kolejce zagrają z Widzewem Łódź. Mecz odbędzie się 9 października (sobota) o godz. 13:00 na bocznej płycie stadionu przy Al. Piłsudskiego 69a.