Artykuł

Stomil Olsztyn rusza z akcją #NalepszePrzedNami. Fot. Materiał prasowy klubu

Stomil Olsztyn rusza z akcją #NalepszePrzedNami. Fot. Materiał prasowy klubu

Stomil Olsztyn rusza z akcją #NalepszePrzedNami

20.05.20 10:32   em   1  

Niedawno poznaliśmy datę wznowienia rozgrywek Fortuna 1. Ligi. Zawodnicy rozpoczęli już przygotowania na olsztyńskich obiektach, a powrót do walki o ligowe punkty nastąpi za niewiele ponad dwa tygodnie.

Znoszonych jest coraz więcej obostrzeń związanych z koronawirusem. Otwarte zostały już m.in. galerie handlowe, a do sklepów, może wejść więcej osób. Do otwarcia swoich lokali szykują się również restauratorzy oraz właściciele lokali usługowych. Kibiców z pewnością cieszy jednak najbardziej wznowienie rozgrywek piłkarskich. 2 czerwca, a więc dzień, w którym na boiska po raz pierwszy po przerwie wybiegną piłkarze, rywalizujący na boiska Fortuna 1. Ligi, zbliża się wielkimi krokami.

Zawodnicy Stomilu Olsztyn na boisko treningowe wrócili w pierwszej połowie maja. Po przejściu specjalistycznych badań, najpierw rozpoczęli treningi w sześcioosobowych grupach, a następnie wznowiono treningi grupowe.

- Jestem bardzo zadowolony, że mogliśmy wrócić do treningu w zwiększonej liczbie osób - przyznał Jonatan Straus, obrońca Biało-Niebieskich.

Powrót rozgrywek ligowych, to nie jedyna dobra informacja. Po blisko 75. latach istnienia Stomilu Olsztyn, przyszedł czas wyłącznie na to, co najlepsze. Rocznica ta, jest doskonałym momentem, do jeszcze większego zaangażowania się w życie klubu.

- Już niedługo będzie ku temu wyjątkowa okazja. Każdy z was będzie miał szansę aby dołączyć do wspólnej inicjatywy, która pozwoli nam wspólnie budować nową, silną przyszłość klubu. W jaki sposób? O tym poinformujemy już niebawem - mówi Wojciech Kowalewski, prezes zarządu Stomilu Olsztyn.

I dodaje: - Ostatnie 75 lat, to dla kibiców "Dumy Warmii" wyjątkowe wspomnienia. To niezapomniane zwycięstwa, euforia związana z awansem do najwyższej ligi czy tysiące kilometrów przejechanych za ukochaną drużyną. Dlatego też Stomil Olsztyn rusza z akcją #NalepszePrzedNami. Aby dowiedzieć się więcej o naszej inicjatywie wystarczy zapisać się do newslettera pod adresem: www.beesfund.com/wkrotce/stomilolsztyn.

Fortuna

Tagi: Stomil Olsztyn, Wojciech Kowalewski


Komentarze

  1. 20.05.20 11:38 marduk

    Znaczy zostań inwestorem, Ty kibicu wpłać kasę a ja prezes z Suwałk wypożyczę za Twoja kase paru chłopakow z ległej, do tego zakontraktuje jeszcze paru Loshich i Carolinów, ja się bawię Ty płacisz. A za chwilę zobaczmy jeszcze pogrzeb akademii i dzieciaków z Olsztyna i okolic. Była szansa spróbować powalczyć o dotację na boiska treningowe, ale widać ktoś wolał się kasować a nie pracować na rzecz klubu i olsztynian.

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!