Artykuł

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. Emil Marecki

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. Emil Marecki

Stomil rozpoczyna testowanie zdolnych zawodników

16.06.19 23:02   em   4  

Piłkarze Stomilu Olsztyn pierwsze zajęcia mają zaplanowane dopiero 24 czerwca, ale trener Piotr Zajączkowski w tym tygodniu rozpoczyna przegląd wojsk. Olsztyński szkoleniowiec będzie testował młodych i perspektywicznych zawodników dla tle wyróżniających się zawodników z regionu.

Najpierw we wtorek (18 czerwca, godz. 18) Stomil Olsztyn zagra w Lidzbarku Warmińskim mecz sparingowy z reprezentacją ligi okręgowej, a dzień później (środa, 19 czerwca, godz. 17) olsztyński zespół zmierzy się z drużyna złożoną z najlepszych zawodników IV ligi.

Młodzi zawodnicy z naszego regionu także mają szansę załapać się na testy do Stomilu Olsztyn. Trener Piotr Zajączkowski szuka młodych i utalentowanych zawodników pod kątem rozgrywek pierwszoligowych.

Gdy jedni będą chcieli się zaprezentować i przekonać do siebie sztab szkoleniowy Stomilu Olsztyn, to inni negocjują kontrakty z pierwszoligowcem. Przypomnijmy, że do olsztyńskiego zespołu powrócił Wiktor Biedrzycki. W kręgu zainteresowań olsztyńskiej drużyny jest także Artur Siemaszki czy Rafał Remisz.

Nowe kontrakty ze Stomilem podpisali Piotr Skiba, Grzegorz Lech, Aleksander Kowalski, Wojciech Dziemidowicz oraz Jakub Mosakowski.

Fortuna

Tagi: Stomil Olsztyn


Komentarze

 1. 23.06.19 10:12 KIBICKA z zatorza

  Napiszcie coś o tych co uratowali spadek.Czy oni zostają.Np Niedziela ,Kubań itp

 2. 17.06.19 20:47 Piekarz/OKS

  wiadomo co z zespołem rezerw?

 3. 17.06.19 07:55 MD

  A ja odbieram to bardzo pozytywnie, bo robimy krok, żeby pozyskać młodych, zdolnych zawodników z regionu, a poza tym to dobra promocja klubu w województwie. Nie stać nas na kogoś, kto będzie jeździł i obserwował mecze, więc taka forma poszukiwań jest jak najbardziej ok

 4. 17.06.19 06:48 Olsztyniak58

  Czarno to widzę. Znowu będzie z łapanki ?

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!