Artykuł

Olsztyński ratusz. Fot. Emil Marecki

Olsztyński ratusz. Fot. Emil Marecki

Stomil spotkał się z radnymi podczas dwóch komisji

25.01.23 14:56   em   0  

Przedstawiciele Stomilu Olsztyn byli obecni na ostatnich obradach komisji sportu i rekreacji oraz promocji i współpracy z zagranicą.

Działacze Stomilu Olsztyn cały czas szukają wsparcia finansowego w mieście. M.in. dlatego uczestniczą w spotkaniach komisji, w skład których wchodzą olsztyńscy radni.

W ostatnim czasie władze II-ligowca byli obecni podczas obrad komisji sportu i rekreacji oraz promocji i współpracy z zagranicą.

- Przedstawiciele Stomilu kompleksowo wyjaśniali, jakie korzyści mogą płynąć dla miasta i jego mieszkańców ze współpracy olsztyńskiego magistratu z klubem i akademią, na podstawie umowy sponsorskiej lub innej formy realizacji świadczeń - czytamy na oficjalnej stronie Stomilu Olsztyn. - Przedstawione zostały także dane dotyczące klubowego marketingu i zmian jakie mogą zajść w związku z ww. współpracą.

– Spotkania na dwóch komisjach sportu i promocji, w których uczestniczyliśmy na moją prośbę, skierowaną bezpośrednio do przewodniczących poszczególnych komisji, to kolejny sygnał z naszej strony, że chcemy konstruktywnej rozmowy, jasnych i systemowych rozwiązań, z których wynika partnerstwo i wartość dodana dla gminy - mówi Arkadiusz Tymiński, prezes Stomilu Olsztyn.

I dodaje: - Chcemy operowania na faktach, liczbach i możliwościach współdziałania. Debatujemy z radnymi, gdy tylko wiemy, że wyrażają oni taką wolę, bo tylko w ten sposób możemy osiągnąć wspólny mianownik – dzięki konstruktywnej i życzliwej rozmowie, na którą z naszej strony zawsze można było i będzie można liczyć.

W budżecie miasta na 2023 rok nie znaleziono żadnych pieniędzy dla Stomilu Olsztyn SA. Być może w kwietniu to się zmieni, ale muszą zostać pieniądze z nadwyżki z rozliczenia budżetu za 2022 rok.

Tagi: Stomil Olsztyn


Komentarze

Artykuł nie został jeszcze skomentowany - możesz być pierwszą osobą!

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!