Artykuł

Herb Stomilu Olsztyn, fot. Artur Szczepański

Herb Stomilu Olsztyn, fot. Artur Szczepański

Stomil weźmie udział w Kilometrowej Orkiestrze Świątecznej Pomocy

05.01.15 08:44   em   3  

11 stycznia w Galerii Warmińskiej odbędzie się Kilometrowa Orkiestra Świątecznej Pomocy. Impreza będzie trwać w godzinach 13:00-18:00.

Piłkarze Stomilu Olsztyn oraz wszyscy pozostali chętnie na specjalnych bieżniach sportowych przebiegną jeden kilometr, a potem otrzymają od organizatorów pieniądze, które następnie zostaną wrzucone do skarbonek WOŚP.

Patronite Zostań patronem stomil.olsztyn.pl! Doceniasz naszą pracę? Chcesz więcej ciekawych materiałów? Wspieraj nas tutaj: https://patronite.pl/stomilolsztynpl

Tagi: Stomil Olsztyn, Galeria Warmińska, WOŚP


Komentarze

  1. 09.01.15 08:16 Jungingen

    Czemu Stomil wspiera tego przereklamowanego złodzieja i lewaka ? Tyle jest innych fundacji które w przeciwieństwie do oszusta Owsiaka działają uczciwie,niech je Stomil wesprze,jak chce się udzielać charytatywnie.Ja i moi znajomi temu oszustowi na pewno grosza nie damy.

  2. 05.01.15 18:49 hexan

    100% popieram.WOSP to nie jest uczciwa sprawa.

  3. 05.01.15 10:20 Jan Tomasz

    Protestuję! Stop popieraniu hochsztaplera Owsiaka!

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!