Artykuł

Stomil wrócił do zajęć na własnych obiektach

06.05.20 19:36   em   3  

Po dwóch miesiącach Stomil Olsztyn powrócił do zajęć na własnych obiektach. Póki co zawodnicy olsztyńskiego klubu trenują indywidualnie.

Na trzech boiskach przy al. Piłsudskiego 69a olsztyńscy piłkarze trenowali indywidualnie pod okiem jednego z przedstawicieli sztabu szkoleniowego.

Zawodnicy nie wchodzili do budynku stadionu - czytamy na oficjalnej stronie klubu.

Piłkarze na trening przyjeżdżali już gotowi do zajęć. Każdy z piłkarzy posiadał maseczkę w drodze od auta do miejsca treningowego. Po zakończeniu zawodnicy kierowali się od razu do aut bez korzystania z obiektów zlokalizowanych na stadionie.

- Wszystko z zachowaniem odpowiednich środków ostrożności: jeden trener, jeden zawodnik - czytamy na stomilolsztyn.com. - Odległość między nimi musiała wynosić przynajmniej piętnaście metrów, a szkoleniowcy mieli obowiązek nałożyć maseczkę ochronną na czas zajęć.

W czwartek 50. osób ze Stomilu przejdzie obowiązkowe badania na obecność koronawirusa. - W sytuacji, w której wynik badań na obecność przeciwciał nie będzie ujemny, konkretna osoba zostaje skierowana do dalszej diagnostyki badaniem wymazu z nosogardzieli w kierunku SARS-CoV-2 met - czytamy na stronie pzpn.pl.

Po analizie wyników badań przez Zespół Medyczny PZPN zapadną decyzje o możliwości prowadzenia zajęć grupowych.

Zobacz także:

Fortuna

Tagi: Stomil Olsztyn


Komentarze

  1. 07.05.20 06:40 Emilozo

    Sklep Sektor w HB przy ul. Wilczyńskiego w godz. 11-18.

  2. 06.05.20 20:04 zjs

    Mecze w maseczkach i rękawiczkach, zawodnicy 2 m od siebie. Po meczu dezynfekcja całego zespołu i testy. Tak to widzę.

  3. 06.05.20 19:47 THE CORE

    Gdzie takie maseczki można nabyć?

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!