Artykuł

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. Emil Marecki

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. Emil Marecki

Stomil wygrał 2:1 z Miedzią II Legnica

13.02.19 14:34   kyn   6  

Piłkarze Stomilu Olsztyn rozegrali drugie spotkanie sparingowe podczas pobytu na obozie w Nieborowie. Tym razem podopieczni Piotra Zajaczkowskiego wygrali 2:1 z Miedzią II Legnica. Obydwa trafienia zanotowali zawodnicy testowani przez olsztyński sztab szkoleniowy.

Początkowo olsztyński Stomil miał zagrać w II-ligowym GKS-em Bełchatów, potem z Pelikanem Łowicz, a ostatecznie zagrał z rezerwami esktraklasowej Miedzi Legnica.

Zawodnicy nie biorący udziału w sparingu odbyli w tym czasie jednostkę treningową.

Stomil: Michał Leszczyński (46 Piotr Skiba) - Janusz Bucholc (46 zawodnik testowany), zawodnik testowany (46 zawodnik testowany), zawodnik testowany (46 zawodnik testowany), Lukas Kubań (46 Wojciech Dziemidowicz) - zawodnik testowany (46 zawodnik testowany) , Jakub Mosakowski (46 Paweł Głowacki), Łukasz Jegliński, Grzegorz Lech, zawodnik testowany (46 zawodnik testowany) - zawodnik testowany (46 Michał Góral).

Fortuna

Tagi: Stomil Olsztyn, Miedź Legnica, sparing, obóz przygotowawczy


Komentarze

 1. 13.02.19 19:26 TheCross

  To nie Ty masz sobie wyrobić opinię o testowanych piłkarzach a trenerzy ;)

 2. 13.02.19 19:18 chodi

  Zawodnik testowany... wszystko zależy kto jest tym zawodnikiem, jak kibice mają wyrobić sobie zdanie o nowych nabytkach, skoro nawet nie wiadomo kto w jakim sparingu zagrał i czy w ogóle zagrał.... oby to byli ambitni i wartosciowi zawodnicy. PODSTAWA TO ZBUDOWANIE 1 SKŁADU!

 3. 13.02.19 18:48 Wielki Stomil

  pa,ietacie rok 2001-2002 gre juniorami pan radkiewicz nic nie zrobil zeby to ratowac jego ambicja doprowadzi do rozperdolenia tego wszystkiego

 4. 13.02.19 15:29 SzEFoo

  Dopóki "u góry" sprawy się nie rozwiążą to nie ma co liczyć na niezłych grajków. A tu rozmowy trwają tygodniami. Oby tylko ze szczęśliwym zakończeniem.

 5. 13.02.19 15:07 Kataryna

  Przecież ci zawodnicy testowani to zwykli juniorzy...

 6. 13.02.19 15:05 dzbs

  Zastanawia mnie jeden fakt.... Co będzie jak się nie dogadają z zawodnikami testowanymi ???? Będzie skład na mecz????

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!