Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. Artur Szczepański

Stomil wygrał z Chojniczanką

03.03.12 16:28   em   17

Piłkarze Stomilu Olsztyn wygrali w spotkaniu sparingowym z drugoligową Chojniczanką Chojnice 2:1 (0:1). Podopieczni Zbigniewa Kaczmarka bramki strzelali po przerwie.

Jako pierwsi na prowadzenie wyszli chojniczanie - w 17. minucie Piotra Skibę pokonał Szymon Kaźmierowski. "Biało-niebiescy" bramki zaczęli strzelać po przerwie. Najpierw w 47. minucie do siatki rywali trafił Michał Świderski, a dwadzieścia minut przed końcem gry wynik meczu na 2:1 dla Stomilu ustalił Paweł Baranowski.

- Po raz pierwszy zagraliśmy na naturalnej nawierzchni i to było widoczne. W pierwszej połowie to rywale byli stroną dominującą. W drugiej części gry poprawiliśmy styl i zaczęło to wyglądać zdecydowanie lepiej z naszej strony. Jestem zadowolony z przygotowania fizycznego zespołu, bo pod tym względem prezentowaliśmy się naprawdę dobrze. Szkoda niewykorzystanych sytuacji z końcówki meczu - mówił po meczu trener Zbigniew Kaczmarek.

Tagi: Stomil Olsztyn, Chojniczanka Chojnice, Chojnice, Paweł Baranowski, Michał Świderski, sparing

1. 05.03.12 23:38 Tadzik

2. 05.03.12 16:22 STO1945MIL

Rywalizacja polega na tym że jeden zawodnik obawia się drugiego a Skiba nie obawiałby się Leszcza natomiast Saka się boi bo wie że jest on od niego lepszy

3. 05.03.12 11:57 kolega

Zgadzam się nawet bym powiedział że jest gotowy do gry w II drużynie ;)

4. 05.03.12 11:39 boleander

@sprostowanie:Leszczyński ma predyspozycje do rywalizacji, a nie do osiadania na laurach (w razie niejasności) :)))

5. 05.03.12 11:37 boleander

Jasna sprawa. Rywalizacja musi być, żeby piłkarze nie osiadali na laurach...Zresztą Leszczyński ma do tego jak największe predyspozycje. Młody, PRZEzdolny chłopak. Swoją opinię argumentuję tym, że nie można oceniać zawodnika po ilości straconych bramek i to w sparingach. Wystarczy, że przez cały mecz będzie tylko jedna akcja, w której obrońca da tyłka i bramkarz nie ma nic do powiedzenia. Zresztą wszystko i tak w rękach trenerów...Oni widzą zawodników na treningach, znają ich predyspozycję, obecną formę...My możemy gdybać na forum :)

6. 05.03.12 11:18 kolega

Jeżeli Stomil ma ambicję na 1 ligę to musi być rywalizacja a nie stawianie na "swoich ziomków"...

7. 05.03.12 10:11 boleander

Trzeba byłoby zobaczyć cały mecz, zanim oceni się Skibę. Ja pozostawiłbym Skibę, na ławkę przesunął Leszcza...niech chłopak się rozwija..., żeby w odpowiednim czasie zająć miejsce Piotrka. W sparingach Jagi dawał sobie świetnie radę i chyba jedynym powodem jego powrotu do Olsztyna, był comeback Sandomierskiego. Trenerzy bramkarzy Jagi mówili, że od dawna Leszczyński nie jest anonimowy dla wyższych lig. A co do Saka..., to....pogoniłbym. Dobry jest chłopak, ale sieje niepotrzebny ferment...i z tego co widać traktuje Stomil jako możliwość wyrzutni w inne miejsce...Tyle.:)

8. 04.03.12 21:17 skorupa

Kupa619 z całym szacunkiem dla Twej osoby,ale odnoszę wrażenie że czasem wypowiadasz się tylko i wyłącznie "na ilość a nie na jakość",a to naprawdę niewiele wnosi do tematu.Być może się mylę to tylko moja subiektywna opinia. Co do meczu to cieszy wynik z solidną drużyną,gry nie widziałem więc się nie wypowiadam,Pozdro;)

9. 04.03.12 20:20 Kupa619

znowu prowokacje brawo nastoletnie kibole robią wam ciekawą opinie ;)

10. 04.03.12 17:34 STO1945MIL

no jak Sak nie będzie teraz bronił to bedzie wiekszy f..king joke niż na KSW! ;)

11. 04.03.12 12:29 F.R.T.

Bez prezentacji na 90%... szykować się na derby i wyjazd do Rzeszowa, a nie rozmieniać na drobne ;)

12. 04.03.12 10:45 chocco

Troszkę znowu mnie martwi atak ale mam nadzieje ze na sezon sie obudzą nasi snajperzy ;). A będzie jakaś prezentacja drużyny.?? ktoś wie?

13. 04.03.12 10:29 R Ö B ? R Ť

malczewskim i co z tego ,że jest z Olsztyna ? Grać ma lepszy ,a nie "bo swój"..

14. 04.03.12 08:33 Emilozo

Nie ma komentowania o AZS na tym portalu. Kupa dobrze wie... Moja cierpliwość już się kończy bo przynajmniej raz w miesiącu muszę poświęcić trochę czasu i kasować jego wypociny. BEZ ODBIORU!

15. 03.03.12 18:21 malczewskim90

Ja tam jestem za Skibą, jest z Olsztyna, po prostu Stomilowiec, a dla Saka Stomil to tylko kolejny z przystanków w karierze

16. 03.03.12 16:40 AlleOl

Z 1:0 na 1:2. Jak to lubią mówić trenerzy w takich sytuacjach zespół zareagował pozytywnie:) A co z Segarrą? Taki słaby? Na tym poziomie rozgrywek jaksie bieże cudzoziemca to powinien na swojej pozycji wymiatać,ale coś nie wychodzi.

17. 03.03.12 16:34 pol4334

i znowu potwierdza się że to Sak gra na zero. Kolejny mecz już nie wiem który za nim przemawia. Ponadto jest młody i wogole nie ograny, dajcie mu szanse!