Artykuł

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. Paweł Piekutowski

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. Paweł Piekutowski

Stomil wyjechał na obóz przygotowawczy do Kórnika

15.07.19 13:42   em   1  

Piłkarze Stomilu Olsztyn wyjechali na drugi obóz przygotowawczy w lipcu. Podopieczni Piotra Zajączkowskiego do soboty będą przebywać w miejscowości Kórnik (woj. wielkopolskie).

Sztab szkoleniowy podczas obozu w Kórniku zaplanował trzy gry sparingowe. W środę o godz. 18 (środa) Stomil zagra z Polonią Środa Wielkopolska, dzień później olsztyński zespół zmierzy się z IV-ligową Kotwicą Kórnik, a na koniec we Wronkach stomilowcy zagrają z beniaminkiem II ligi - Lechem II Poznań.

Zanim jednak piłkarze wyjechali z Olsztyna to Arkadiusz Kędzierski przeprowadził testy szybkościowe, które pozwolą na jakim poziomie wytrzymałościowym są poszczególni piłkarze.

- To będzie czas regeneracji, czas zgrywania formacji, i praca nad taktyką i stałymi fragmentami gry - mówi Zajączkowski. - Sezon będzie długi, a jeszcze trzeba pamiętać, że dojdą spotkania Pucharu Polski.

Fortuna

Tagi: Stomil Olsztyn, obóz przygotowawczy, Kórnik


Komentarze

  1. 15.07.19 20:12 Owsian

    Jaki skład wyjechał?

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!