Artykuł

Stomil Olsztyn w ratuszu. Fot. olsztyn.eu

Stomil Olsztyn w ratuszu. Fot. olsztyn.eu

Stomil z wizytą w ratuszu

25.02.20 14:40   em   1  

Piłkarze Stomilu Olsztyn, sztab szkoleniowy oraz kadra zarządzająca była we wtorek (25 lutego) w odwiedzinach w olsztyńskim ratuszu. Przedstawiciele naszego klubu spotkali się z Piotrem Grzymowiczem, prezydentem Olsztyna.

- Bardzo mi miło, że możemy was gościć - zaczął spotkanie Piotr Grzymowicz. - Jeszcze rok temu intensywnie pracowaliśmy nad tym, by znaleźć ratunek dla klubu. Teraz mam pewność, że wszyscy jesteśmy na dobrej drodze ku jego rozwojowi. Życzę Wam wielu sukcesów w nadchodzących miesiącach.

- Cieszymy się, że dziś jesteśmy pod względem organizacyjnym w zupełnie innym miejscu - przyznał Wojciech Kowalewski, prezes klubu Stomilu Olsztyn. - Mam dużą satysfakcję, że ten zespół jest gotowy na reprezentowanie miasta. Mogę też zapewnić, że zagwarantujemy mieszkańcom mnóstwo emocji, które są przecież niezwykle istotnym elementem piłki nożnej.

- Zespół jest zwarty i gotowy do rozgrywek - przyznał Piotr Zajączkowski, trener Stomilu. - Mieliśmy bardzo dobre warunki przygotowań. Do zespołu dołączyło wielu utalentowanych graczy. Dzięki temu mamy szeroką i wyrównaną kadrę.

Fortuna

Tagi: Stomil Olsztyn, Piotr Grzymowicz, Wojciech Kowalewski, Piotr Zajaczkowski


Komentarze

  1. 25.02.20 16:34 Pawlik

    Wez przed referendum nie siej fermentu jedyny plus ze miasto dotrymalo umowy z panem Brańskim.Kazdy pamięta jak ratusz miał Stomil w dupie i nie chciał sie nawet nikt z naszymi piłkarzami spotkać.Pakuj sie i czas na mlode pokolenie.

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!