Artykuł

Antosia Podpora. Fot. Archiwum rodzinne

Antosia Podpora. Fot. Archiwum rodzinne

Stomilowcy dla Tosi - podsumowanie 1. etapu akcji charytatywnej

23.11.21 18:08   kot   0  

10 listopada podczas programu na żywo zakończyliśmy akcję charytatywną portalu stomil.olsztyn.pl na leczenie i rehabilitację 3-letniej Antosi Podpory, córki kibica Stomilu. Dzięki Waszej nieocenionej hojności udało nam się zebrać aż 17 345 zł!

Jesteśmy niesamowicie szczęśliwi, że tak aktywnie włączyliście się w pomoc, przekazując gadżety i biorąc udział w naszych aukcjach. Dzięki uzbieranej kwocie pomożemy Tosi w rehabilitacji i w nawiązywaniu jeszcze większego kontaktu z otaczającym światem. Do zamknięcia zbiórki ustalonej na 50 tys. zł brakuje jeszcze nieco ponad 17 tys. Wierzymy, że wkrótce będziemy mogli ogłaszać osiągnięcie celu.

W pierwszym etapie naszej akcji największym powodzeniem cieszyła się koszulka byłego zawodnika Dumy Warmii Patryka Kuna z Rakowa Częstochowa z podpisami jego kolegów z drużyny, którą za 3500 zł wylicytował były prezes Stomilu Mariusz Borkowski. Drugą najwyższą kwotę także wpłacił Mariusz Borkowski, który już niedługo przez tydzień zostanie redaktorem naczelnym stomil.olsztyn.pl. Trzecim najdroższym gadżetem okazała się koszulka Szymona Sobczaka za czasów gry w Stomilu, którą wylicytował Jarek Krupiński za 700 zł.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za udział w akcji i jednocześnie zapowiadamy, że nie składamy broni. Cały czas możecie przekazywać nam kolejne fanty na licytacje. W tym celu zgłaszajcie się do Emila, Kynia, Paja i Kota.

W dalszym ciągu zachęcamy do wpłat na zbiórkę w poniższym linku:
https://pomagam.pl/antoninapodpora

Tagi: Stomilowcy dla Tosi, kibice, Stomil Olsztyn


Komentarze

Artykuł nie został jeszcze skomentowany - możesz być pierwszą osobą!

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!