Artykuł

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. kibice.stomil.olsztyn.pl

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. kibice.stomil.olsztyn.pl

Stomilowskie czapki na Marsz Niepodległości!

09.11.17 17:10   godfather   0  

UWAGA STOMILOWCY! Dla wszystkich kibiców Stomilu Olsztyn, którzy wybierają się w sobotę na Marsz Niepodległości do Warszawy, zostały przygotowane specjalne czapki (na wzór naszej flagi) w mega promocyjnej cenie!

Czapki będą mogli kupić tylko kibice Stomilu, którzy wybiorą się razem z nami pociągiem specjalnym! Cena za czapkę to jedyne 15 zł (do kupienia tylko w pociągu specjalnym)! MOBILIZACJA W SZEREGACH!

"Wyjazd pociągiem specjalnym do Warszawy na Marsz Niepodległości (sobota, 11 listopada). Zapraszamy kibiców Stomilu Olsztyn do zapoznania się z informacjami dotyczącymi tego wyjazdu.

Zbiórka Dworzec PKP Olsztyn Główny godzina 9:30 (odjazd 10:00) Powrót z Warszawy 18:30 (stacja Warszawa Stadion). Wpłaty 60 zł za przejazd będą przyjmowane w pociągu!

"Czołem Wielkiej Polsce!

Od początku istnienia Marszu Niepodległości, który na stałe wpisał się już do kalendarza wydarzeń narodowych, organizowaliśmy wyjazdy autokarowe.
W tym roku postanowiliśmy zorganizować wyjazd pociągiem, by wszyscy uczestnicy byli w jednej grupie.

Umożliwia to także w trakcie podróży poznanie relacji działaczy solidarności z wydarzeń, lat prawdziwej walki o demokrację.
Poznacie historię tamtych dni od bezpośrednich uczestników, będzie to wspaniałym przeżyciem budującym patriotyzm i miłość do ojczyzny.

Zapraszamy na spektakularny wyjazd wynajętym tylko dla nas Pociągiem Specjalnym na Marsz Niepodległości 11 listopada do Warszawy.

Zbiórka Dworzec PKP Olsztyn Główny godzina 9:30 (odjazd 10:00) Powrót 18:30 przystanki Olsztynek, Nidzica , Działdowo, Mława i Ciechanów. Wyjazd Pociągiem Specjalnym !

Koszt całkowity biletu 60 zł Przejazd zorganizowany, trasą
Olsztyn Główny – Olsztynek - Nidzica - Mława - Ciechanów - Warszawa Centralna oraz powrót Warszawa Stadion – Ciechanów - Mława - Nidzica - Olsztynek - Olsztyn Główny"

Tagi: Stomil Olsztyn, kibice, Stomilowcy Pamiętają, Polska


Komentarze

Artykuł nie został jeszcze skomentowany - możesz być pierwszą osobą!

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!