Relacja z meczu Strażak Gryźliny - OKS Stomilowcy Olsztyn

2006/2007 - A klasa Gryźliny
Gryźliny 89, 11-034 Stawiguda
Strażak Gryźliny 1:3 OKS Stomilowcy Olsztyn
0:1
83' Słodownik Bramki Jędzrzejwski 18'
Widzów: 60

W sobotę obrońca OKS Stomilowcy Olsztyn Tomasz Romaniewicz wziął ślub. Dzień później jego koledzy zgotowali mu znakomity prezent pokonując na wyjeździe zespół Strażaka 3:1 (1:0).

Do drugiego spotkania w rozgrywkach A-klasy podopieczni Kuby Kacperskiego wyszli bardzo zdeterminowani. Znali bowiem zespół Strażaka z wielu sparingów. Już w 10. minucie mogła paść pierwsza bramka, jednak w sytuacji sam na sam olsztyński napastnik, Paweł Kacprzykowski, trafił w wychodzącego bramkarza gospodarzy. Chwilę później ten sam zawodnik mógł wpisać się na listę strzelców, jednak nie potrafił skierować piłki do pustej bramki z... dwóch metrów. W 18 minucie Stomilowcy objęli prowadzenie po strzale z 12 metrów Łukasza Jędrzejewskiego. Druga połowa zmusiła do bardziej zdecydowanych ataków zespół Strażaka Gryźliny. Kilka razy olsztyńska obrona była w poważnych tarapatach. Olsztynianie przytrzymali jednak opór gospodarzy. Kiedy tener Kacperski chciał już zdejmować dość nieporadnie grającego Pawła Kacprzykowskiego, ten jakby porażony, zdobył w ciągu dwóch minut dwie bramki. Honorowe trafienie na kilka minut przed końcem w zamieszaniu na polu karnym zdobył Słodownik.

Autor: kru

Będzie to drugie spotkanie w A-klasie piłkarzy Stomilowców. Przeciwnikiem będzie dobrze znany Olsztyniakom - Strażak Gryźliny.

Piłkarze OKS Stomilowcy Olsztyn zagrają w 2. kolejce rozgrywek A-klasy na wyjeździe ze Strażakiem Gryźliny. Zawodnicy obydwu drużyn doskonale się znają, ponieważ w tym sezonie już grali ze sobą mecz w ramach Wojewódzkiego Pucharu Polski - OKS wygrał 3:1. Drużyny wielokrotnie rozgrywały ze sobą mecze kontrolne. Nie wiadomo w jakim składzie wybiegną piłkarze Jakuba Kaperskiego - nie zagra na pewno z powodu kontuzji Paweł Falkowski - wypożyczony z Warmii Olsztyn. Piłkarze OKS-u jadą oczywiście po zwycięstwo, taki już ma charakter ta młoda drużyna, która zawsze walczy o zwycięstwo. W pierwszym spotkaniu ligowym pokonali KS Wojciechy 3:1