Artykuł

Marian Świniarski - prezes Stomilu Olsztyn, fot. Emil Marecki

Marian Świniarski - prezes Stomilu Olsztyn, fot. Emil Marecki

Świniarski: Stadion niezbędny do rozwoju

02.02.12 12:02   em   1  

- Prezydent podczas spotkań z nami deklarował, że ma plan B, więc teraz zarówno ja, jak i fani piłki nożnej w Olsztynie czekamy na jego realizację - mówi Marian Świniarski dla portalu dwadozera.pl.

I dodaje: - To, że nie wpłynęły żadne oferty, na pewno nas nie cieszy, ale wierzymy, że mimo niepowodzenia pan prezydent oraz jego ludzie dotrzymają obietnic i stadion powstanie. Nowy stadion jest niezbędny do rozwoju piłki nożnej w Olsztynie.

Tagi: Marian Świniarski, stadion Stomilu, budowa stadionu


Komentarze

  1. 02.02.12 19:09 Drinks

    oaczywiście.Ze stadionem czekamy na wybory.W kampani obiecamy złote góry qa pozniej jak pan G. zrobi nas wszystkich w bambuko bo Olsztyn słynie w Polsce z pomysłu miasto wolne od futbolu.Bo po kij zarobić gruba kase z fanów piłki skoro mozna wziasc 1/4 z turystów ktorzy piłke maja gdzieś.

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!