Artykuł

Szymon Lewicki. Fot. Artur Szczepański

Szymon Lewicki. Fot. Artur Szczepański

Szymon Lewicki w GKS-ie Bełchatów

13.01.22 09:28   mmks   4  

Szymon Lewicki został nowym zawodnikiem drugoligowego GKS-u Bełchatów, z którym związał się półrocznym kontraktem z opcją przedłużenia o kolejny rok.

33-letni napastnik jesienią w barwach Stomilu Olsztyn zagrał w siedmiu spotkaniach Fortuna I ligi.

Tagi: Stomil Olsztyn, Szymon Lewicki, GKS Bełchatów


Komentarze

 1. 15.01.22 23:05 SzEFoo

  Dobry napadzior, w ostatnim czasie dołącza do grona takich grajków jak Abbot czy Zahorski (po powrocie). Koniowalona nie liczę bo on się nie mieści w żadnej skali.

 2. 13.01.22 22:32 slawo0103

  Tak, na pewno. Zobaczycie jak spotkamy się z Bełchatowem w 2 lidze a to ze Stawskim i jego myślą techniczną nieuniknione, to Lewicki strzeli nam trzy bramki I będziecie się zastanawiać czemu tego nie robił w Stomilu?

 3. 13.01.22 16:22 Patryk Ratajczak

  Zagrał w siedmiu spotkaniach to zbyt mocno powiedziane 😉 po prostu był na murawie

 4. 13.01.22 09:32 menager

  Następnych wysiuda.

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!