Relacja z meczu Tęcza Biskupiec - Stomil II Olsztyn

Wojewódzki Puchar Polski (1/32 finału) - 2013/2014 Biskupiec - 25 września 2013 r.
godz. 15:30

Wiosenna 1A, 11-300 Biskupiec
Tęcza Biskupiec 1:1 Stomil II Olsztyn
0:0
50' Adrian Siwik Bramki ? 90'
Bramki Tęcza Biskupiec:
Stomil II Olsztyn: Maciej Kowalski - Wiktor Biedrzycki (65 Michał Suchan), Damian Zacheja, Adam Janas, Łukasz Wojciechowski (67 Jakub Kostrzewa) - Igor Kostrzewa, Adrian Włodarczyk, Jakub Mierzejewski, Marcel Malicki (46 Dawid Chabko), Bartosz Borawski (46 Krzysztof Szaj) - Patryk Rosoliński.
Szczegóły karne: 4:2 (trafione: Jakub Nowakowski, Bartłomiej Bogdaniuk, Piotr Andruszkiewicz, Bartłomiej Bartycha - Jakub Mierzejewski, Damian Zacheja; pudła: Krzysztof Szaj, Adrian Włodarczyk (Stomil II)).

sędziował: Tomasz Brygoła (Reszel).

Rezerwy Stomilu Olsztyn odpadły z Wojewódzkiego Pucharu Polski. "Biało-niebiescy" okazali się gorsi od piątoligowej Tęczy Biskupiec.

W regulaminowym czasie gry padł wynik 1:1 (Stomil zdobył gola w 90. minucie meczu), w dogrywce żadna z drużyn nie strzeliła gola i trzeba było rozegrać serię rzutów karnych. Tradycyjnie gorzej strzelali "biało-niebiescy" (pierwsza drużyna z rozgrywek pucharowych też odpadła po karnych) i przegrali 2:4 (trafili - Jakub Mierzejewski i Damian Zacheja, spudłowali - Krzysztof Szaj i Adrian Włodarczyk).

- W pierwszej połowie graliśmy za bardzo bojaźliwie. Po przerwie gra nasza wyglądała o wiele lepiej. Dłużej utrzymywaliśmy się przy piłce, graliśmy agresywniej, co zaowocowało bramką. Trochę szkoda porażki w karnych, ale ogólnie można być zadowolonym z postawy chłopaków na boisku. Co najważniejsze mieli okazje pograć z seniorami, co na pewno będzie owocowało w przyszłości - powiedział po meczu trener Michał Alancewicz.

W środę piłkarze Stomilu II Olsztyn zagrają w 1/32 finału Wojewódzkiego Pucharu Polski z Tęczą Biskupiec. Początek meczu o godzinie 12:30.

Michał Alancewicz na mecz zabierze w większości zawodników z 1997 rocznika.