Relacja z meczu Tęcza Biskupiec - OKS II Stomilowcy Olsztyn

2010/2011 - IV liga Biskupiec
Wiosenna 1A, 11-300 Biskupiec
Tęcza Biskupiec 2:5 OKS II Stomilowcy Olsztyn
0:3
70' Bartłomiej Bogdaniuk
87' Jakub Nowakowski
Bramki Karol Miller 29'
Jarosław Kaszuba 43'
Karol Miller 60'
Piotr Żurawel (k) 77'
Łukasz Gomoła 90'
Bramki Tęcza Biskupiec: Piotr Sznar - Kamil Chyczewski, Dariusz Balcerzak, Jakub Nowakowski, Sebastian Biedka (53 Bartłomiej Bartycha), Paweł Biedka, Jan Buńko (60 Patryk Szewczyk), Dawid Pawłowski (53 Adrian Chabera), Dariusz Rzońca, Rafał Dzierbicki, Bartłomiej Bogdaniuk (80 Damian Dempski).
OKS II Stomilowcy Olsztyn: Marek Maleszewski - Paweł Podhorodecki, Szymon Niestatek, Łukasz Wasilewicz, Sebastian Spychała - Karol Miller (66 Piotr Czuryłło), Tomasz Laskowski, Jarosław Kaszuba (80 Patryk Stadnicki), Wojciech Kardaś, Oskar Osika (46 Andrzej Skindel) - Piotr Żurawel (83 Łukasz Gomoła).
Szczegóły Sędzia: Robert Michalak (Szczytno).
Widzów: 150.

W 79. minucie Piotr Żurawel (Stomilowcy) nie wykorzystał rzutu karnego (Piotr Sznar obronił).

Podopieczni Dariusza Maleszewskiego mają za sobą już debiut w IV lidze. Teraz zawodnicy OKS-u zagrają kolejny mecz na wyjeździe. Tym razem z Tęczą Biskupiec.

W pierwszym spotkaniu Stomilowcy wygrali z Błękitnymi Pasym 2:1, natomiast Tęczą Biskupiec doznała srogiej lekcji futbolu w Ostródzie przegrywając 0:5 z miejscowym Sokołem. To może oznaczać, że na piłkarzy OKS-u czeka łatwe spotkanie. Jednak nikt w klubie nie dopuszcza takiej myśli. Piłkarze są przygotowani na ciężką walkę o punkty od pierwszej minuty spotkania. O tym, że nie będzie łatwo Stomilowcy przekonali się już na turnieju w Pasymiu gdzie przegrali z Tęczą 0:1.

W porównaniu z poprzednią kadrą do Pasymia nie pojedzie Łukasz Bogdanowicz. W jego miejsce trener Maleszewski desygnował do gry Piotra Pająskiego. Na piątkowym treningu pierwszego zespołu kontuzji barku doznał Mateusz Różowicz. Do zespołu dołączy natomiast jeszcze młody obrońca Oskar Osika.