Artykuł

Plakat promujący wyjazd do Krakowa, fot. kibice.stomil.olsztyn.pl

Plakat promujący wyjazd do Krakowa, fot. kibice.stomil.olsztyn.pl

Kraków - stadion Cracovii, 25 sierpnia 2012 r.

Trwają zapisy na Cracovię. Dwa autokary zapełnione

15.08.12 19:35   em   5  

Cały czas trwają zapisy na wyjazdowe spotkanie Cracovia - Stomil Olsztyn. Spotkanie odbędzie się 25 sierpnia w Krakowie.

Nie ma już promocyjnej ceny na wyjazd. Powód? Zapełnione dwa autokary. Teraz trwa zapisywanie się na trzeci autokar. Obecnie cena wyjazdu wynosi 80 złotych, w tym 40 trzeba wpłacić w postaci zaliczki.

Swoje dane (Imię, nazwisko oraz PESEL) wysyłajcie na adres stomiltravel@wp.pl

Zapisy plus zaliczki na wyjazd można dostarczyć:

- W piątek (17 sierpnia) w godzinach 17-19 pod restauracją Stadion,
- W niedzielę (19 sierpnia) na meczu Stomil Olsztyn - Warta Poznań. Zapraszamy w przerwie spotkania pod gniazdo na sektorze pierwszym.

Tagi: Stomil Olsztyn, Cracovia, Kraków, kibice, wyjazd, zapisy na wyjazd


Komentarze

 1. 18.08.12 12:27 StomilTravel

  24 WOLNE MIEJSCA W TRZECIM AUTOKARZE. W przerwie niedzielnego meczu Stomil - Warta , na sektorze pierwszym ostatnia szansa na zapisanie się na autokary ! Zapisy na listę wyjazdową do środy, 22 sierpnia - do godziny 20:00. Później lista zostanie wysłana do Krakowa ! NAKRĘCAMY PROPAGANDĘ WYJAZDOWĄ !

 2. 17.08.12 14:43 StomilTravel

  NA TĄ CHWILĘ POZOSTAJE 29 WOLNYCH MIEJSC W TRZECIM AUTOBUSIE ! PROSIMY O JAK NAJSZYBSZE ZAPISYWANIE SIĘ !

 3. 17.08.12 13:45 Fc Jaroty

  Dawajcie zapisujcie sie do niedzieli niech kazdy wplaci zaliczki! To wtedy da rade dograc jeszcze jeden autokar ale musi byc najpierw ten zapelniony i dodatkowo przynajmniej czesc osob zapisanych na 4 autokar!! DO WTORKU NAJPOZNIEJ MOZEMY DOMOWIC JESZCZE JEDEN AUTOKAR ELO!

 4. 17.08.12 11:37 StomilTravel

  Na tą chwilę pozostają już tylko 33 wolne miejsca w trzecim autokarze ! Prosimy się śpieszyć z zapisami ! Osoby niezdecydowane maja jeszcze szansę załapać się na trzeci autokar : Prosimy o potwierdzenie chęci wyjazdu trzecim autokarem na maila stomiltravel@wp.pl (imię, nazwisko, pesel) Koszt wyjazdu trzecim autokarem wynosi 80 zł ! Zapisy plus zaliczki na wyjazd, w wysokości 40 zł można dostarczyć : - W piątek (17 sierpnia) w godzinach 17-19 pod restauracją Stadion. - W niedzielę (19 sierpnia) na meczu Stomil - Warta - Zapraszamy w przerwie spotkania pod GNIAZDO na sektorze pierwszym !

 5. 15.08.12 19:52 StomilTravel

  Trwają zapisy na Cracovię. Dwa autokary zapełnione ! Cały czas trwają zapisy na wyjazdowe spotkanie Cracovia - Stomil Olsztyn. Spotkanie odbędzie się 25 sierpnia w Krakowie o godzinie 19:45. Nie ma już promocyjnej ceny na wyjazd. Powód ? Zapełnione zostały już dwa autokary. Teraz trwa zapisywanie się na trzeci autokar. Obecnie cena wyjazdu wynosi 80 złotych, w tym 40 trzeba wpłacić w postaci zaliczki. Swoje dane (Imię, nazwisko oraz PESEL) wysyłajcie na adres stomiltravel@wp.pl Zaliczki należy wpłacać dla użytkownika Gie. z forum Stomilu MOBILIZUJCIE SIĘ W SZEREGACH ! STOMILOWCY ON TOUR ! Zapisy plus zaliczki na wyjazd można dostarczyć : - W piątek (17 sierpnia) w godzinach 17-19 pod restauracją Stadion. - W niedzielę (19 sierpnia) na meczu Stomil - Warta - Zapraszamy w przerwie spotkania pod GNIAZDO na sektorze pierwszym !

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!