Artykuł

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. pixabay.com

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. pixabay.com

Turniej FIFA na konsoli w ramach "Czwartki ze Stomilem"

29.01.18 21:23   em   1  

Socios Stomil rozpoczyna cykl imprez „Czwartki ze Stomilem”. 8 lutego w świetlicy Socios Stomil odbędzie się turniej w FIFĘ na konsoli playstation 3. Zapraszamy do udziału!

- W rywalizacji weźmie udział 16. uczestników w systemie pucharowym - czytamy na stronie sociosstomil.pl. - Na zwycięzcę czeka piłka z herbem Stomilu oraz inne nagrody. Zapisywać trzeba się pod adresem kontakt@sociosstomil.pl. Na zgłoszenia czekamy do 6 lutego. Należy wysłać swoje imię, nazwisko oraz numer telefonu.

Początek rywalizacji o godz. 18.

Patronite Zostań patronem stomil.olsztyn.pl! Doceniasz naszą pracę? Chcesz więcej ciekawych materiałów? Wspieraj nas tutaj: https://patronite.pl/stomilolsztynpl

Tagi: Socios Stomil, Czwartki ze Stomilem


Komentarze

  1. 30.01.18 07:31 Biała Armia

    Zaprosicie piłkarza zawsze jakoś ciekawsza gry

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!