Rzeszów - 9 kwietnia 2011 r., godz. 15:00

Tylko remis w Rzeszowie

08.04.11 23:08   em   59

Piłkarze OKS-u 1945 Olsztyn zremisowali w Rzeszowie z miejscową Stalą 1:1 (0:0). Mimo przewagi na boisku "biało-niebiescy" nie potrafili zdobyć kompletu punktów.

Pierwszą bramkę w meczu zdobył w 58. minucie strzałem głową Paweł Alancewicz. Gospodarze wyrównali w 90. minucie, kiedy to Wojciech Reiman skutecznie wykonał rzut karny.

1. 10.04.11 23:40 GregorStomil

W ostatniej minucie sytuacja na pustą bramkę, oczywiście chybione ...

2. 10.04.11 18:18 Jungingen

niestety,widać że polska piłka dalej się nic nie zmieniła,sędziowie jak drukowali tak dalej drukują mecze.Wczoraj sędzia ewidentnie ograbił nas z dwóch punktów.Szkoda drużyny i kibiców.Nie po to się człowiek tłucze za swoją ukochaną drużyną 500 kilometrów,żeby oglądać takie przekręty.Mimo wszystko dalej wierzę w nasz awans do pierwszej ligi.1liga 1liga OKS !!!

3. 10.04.11 15:54 czerkasow

MakOz - dobra, dobra - na godzinę przed meczem dopiero mogłem oddać typ ...

4. 10.04.11 15:19 Aro

Ku.wa panowie tego się nie da czytać. Mecz jeszcze trwał a wy piszecie że słaba gra... Na jakiej podstawie? W dupie byliście gówno widzielście a najwięcej do powiedzenia! Cieszmy się z remisu bo przy takim sędziowaniu ciężko byłoby wywalczyć więcej!! Pozdro dla obecnych!

5. 10.04.11 13:58 MakOz

Czerkasow, przecież jak chcesz typować, to wchodzisz w zakładkę kibice i tam masz typowanie i mecze jakie są do tego dostępne.

6. 10.04.11 13:39 arek0311

No trudno tu się faulu dopatrzyć... Druk paskudny!!!

7. 10.04.11 12:45 PYRAŚ

A ja napiszę do znawców futbolu siedzących przed monitorem - przestańcie pieprzyć na temat meczu "oglądanego" za pośrednictwem internetowej relacji live. Zamiast ruszyć dupy na mecz, cena wyjazdu była śmieszna, grono Was zapewne miało tysiące innych wymówek aniżeli kasa. Siedzieć cicho qrwa, bo do powiedzenia mają najwięcej te osoby, które przed kompem się spinają, a wiedzę na dany temat czerpią z google. Pzdr dla tych co byli - teraz na Stalówkę i nie napiszę WSZYSCY ponieważ zapraszać specjalnie na ten mecz nikogo nie trzeba, a kto ma być i tak będzie. Pozdro "wirtualni".

8. 10.04.11 12:22 czerkasow

PANOWIE OD TYPERA! PÓŁTOREJ GODZINY DO MECZU STOMILOWCÓW, A TU ANI WIDU, ANI SŁYCHU O MOŻLIWOŚCI TYPOWANIU MECZU.

9. 10.04.11 11:39 K.K.

Ps. Kilabez. moze to nie wygladało groznie, ale obrońca lezacy i machający nogami popelnia faul. jeden sedzia gwizdnie drugi nie... wielka szkoda

10. 10.04.11 11:35 K.K.

Ja na nastepnym meczu napewno krzykne 1 liga 1 liga OKS!! poniewaz 5 pkt straty to nie jest duzo

11. 10.04.11 10:19 kilabez

12. 10.04.11 02:54 F.R.T.

skończcie pierdolić Ć.... 21 maj na Stalową !! !!

13. 10.04.11 00:04 czarnyczarny

na stronie Stali jest bramka z karnego i sytuacja, w której Baranowski faulował i przede wszystkim nie powinni dopuścić do tego dośrodkowania, którego nie przeciął nikt a stało tam ich 2-3 zawodników, fakt faktem, że koleś który się przewracał chciał znaleźć nogę naszego, ale takich rzeczy się nie robi w końcówkach... jak zwykle nerwówa... uspokoić Panowie grę!

14. 09.04.11 21:06 arek0311

To nie wina drużyny że jakiś drukarz sędziował! Tak czy siak coś by wymyślił! Ale wkurwiać mnie ci sędziowie zaczynają nie muszą nam pomagać żeby się chociaż nie wpierdalali!!! Forza OKS!!!

15. 09.04.11 20:38 fokus

Kaczmarek bardzo wkurzony: "Muszę ochłonąć po tym spotkaniu – w dzisiejszym spotkaniu najgorszym aktorem był niestety arbiter który od samego początku nie pozwalał grać w piłkę, wielokrotnie się mylił a to co zrobił w 94 minucie – to jest nie do przyjęcia. Praktycznie czekał na taką sytuację, na jakąś wywrotkę zawodnika. Dla mnie jest to skandal – niestety w polskiej piłce nożnej nic się nie zmieniło. Jeśli tacy sędziowie będą nadal prowadzić zawody to piłka będzie w tym miejscu w którym jest, czyli nie będzie robiła postępów. Jestem strasznie rozgoryczony tym co się wydarzyło."

16. 09.04.11 20:34 Z e(S)ką w sercu.

Dobra już mi przeszło ;pp . Ale miejmy nadzieje ze wyciągną wnioski co do tego dzisiejszego karnego. za tydzien 3 punkty i szafa gra ! SPW !

17. 09.04.11 20:26 Jalok

Dobra ludzie, nic się nie stało. Gramy dalej! Ważne, że przywiezione punkty z trudnego terenu :) Za tydzień tylko zwycięstwo ze Zniczem i będzie dobrze :) SPW

18. 09.04.11 17:52 arek0311

Tak racja chuj z nimi:))) Ogólnie tylko tak poziom w tej lidze wyrównany bardzo jest i wszystko jeszcze może się zdarzyć!

19. 09.04.11 17:47 czerkasow

Arek - żadne wałki w Iławie nie chodzą, po prostu Szynaka zaczął płacić. Zresztą - co nas obchodzą inni? Zajmijmy się swoim podwórkiem ...

20. 09.04.11 17:40 arek0311

W ogóle to jakieś wałki się zaczynają Okocimski przegrywa z pedziorakiem a dzisiaj wygrywa ze Świtem a jak gra pedziorak to każdy w Olsztynie widział. Jeszcze Stalówkę dziś pacnie dziwne nie???

21. 09.04.11 17:39 Kleofas

Z e(S)ką w sercu. Spokojnie panikujesz jak by w zaraz grali finał ligi mistrzów i go przegrali. A przypominam że zaczyna być w klubie normalnie długi maleją a nie tak dawno przypomnij sobie o mało by ten klub nie upadł. Spokojnie więc i nie siejcie paniki bo nie ma po co.

22. 09.04.11 17:36 arek0311

O awans będzie trudno ale jest to możliwe patrzcie na inne wyniki Świt i Stalówka przegrywają na 15 minut przed końcem:)

23. 09.04.11 17:31 famas

apetyt rosnie w miare jedzenia... tak ? no wlasnie... od 60 minuty prowadzimy 0-1 kazdy sie cieszy w miare upływajacego czasu juz prawie koniec powinny byc 3 pkt a tu 90 minuta kary i 1-1 ! Dlatego kazdy jest wkurw... wiadomo graty ze chociaz jest 1 pkt olimpia cwelag ze stala na swoim boisku zremisowala a my z nimi na wyjezdzie jest dobrze ze chociaz 1 pkt. I nie ma co krzyczec ze jakis awans haha zeby byl awans to musza byc 2 rundy dobrze grane a nie tylko jedna. Po(S)dro

24. 09.04.11 17:20 Z e(S)ką w sercu.

Dokładnie. nic w tej chwili do głowy nie przychodzi tylko KURWA KURWA i jeszcze raz KURWA MAĆ ! "Duma Warmii " po raz kolejny została wyruchana przez doświadoczoną to już drużyne.. Ludzie, kiedy wkońcu bedzie normalnie w tym klubie....] STOMIL GRAC KURWA MAC !

25. 09.04.11 17:20 Pawelloo2399

Boli i to bardzo, ale trzeba iść do przodu. Awansu w tym sezonie raczej nie będzie, ale latem trzeba bedzie dokonać kilku wzmocnień i wtedy od początku sezonu grać jak na dumę warmii przystało.

26. 09.04.11 17:18 Z e(S)ką w sercu.

Najbardziej boli to, że w 90 minucie stracilismy bramke. Chłopaki sie starali wywieźc te 3 pkt no ale cóż. taka jest piłka nożna. Z drugiej strony ten remis też jest niezadowalający, bo mielismy graco wyższe cele. Ale widać, ze wyjazdy to bardzo ale to bardzo słaby punkt naszych piłkarzy.

27. 09.04.11 17:15 Jalok

Wiadomo remis nie jest zły, ale zremisować w takich okolicznościach - to trochę boli...

28. 09.04.11 17:14 Z e(S)ką w sercu.

arek: ty nie patrz na to ze mamy wygrywać u siebie a remisowac na wyjezdzie. Kazdy mecz tzreba wygrywac i zap.ierdalac na to aby tego dokonać. I nie krzyczcie 1 liga 1 liga bo to jest śmieszne poprostu. ale jak zgarniemy 3 pkt za tydzien ze Zniczem to napewno tak bedzie.

29. 09.04.11 17:12 Pawelloo2399

dobrze arek napisałeś Rzeszów to trudny teren i należy się cieszyć z tego remisu. Teraz trzeba wygrać u siebie ze Zniczem i będzie dobrze.

30. 09.04.11 17:11 arek0311

A sędziowanie w tej lidze wiadomo na jakim jest poziomie kto chodzi na mecze ten wie:)

31. 09.04.11 17:09 arek0311

Czytam tu te niektóre wpisy i zastanawiam się komu wy kibicujecie? Remis też nie jest zły:) A do końca jeszcze sporo kolejek wszystko może się zdarzyć! Wygrywać u siebie remisować na wyjeździe i będzie git!!! Tylko Stomil OKS!!!

32. 09.04.11 17:02 czerkasow

Mam nadzieję, że nikt już nie będzie krzyczeć, że w tym sezonie awans ...

33. 09.04.11 17:01 kuba_koks

Przeciez sam Kowalski by nam meczu nie wygral.

34. 09.04.11 17:00 Dudziek-oKs

Szkoda straconych punktów ciekawi mnie czy karny był słusznie uznany.

35. 09.04.11 17:00 TooM.

mecz po chuju. I niech ktoś powie, że Stomil był lepszy w tym meczu to łeb urwe. Nauczą się kurwa przynajmiej i bedą widzieć i podziwiać jak lepsza i doświadczona drużyna zabiera im punkty w ostatniej minucie. TO nie był zaden pech proszę państwa. I nie zwalajmy tu na żadne przemęczenie podróżą bo to kpina poprostu. mieli 1 dzien na dostosowanie się i odpoczynek. No ale trudno się mowi nie wszystko stracone.. Ale tzreba się wkoncu ogarnac i zapierdalac na tą Dume Warmii.

36. 09.04.11 16:59 K.K.

Trener nie wyciągnął z poprzedniej rundy zadnych wniosków. Za każdym razem gdy Stomil prowadzi, ściąga najlepszego zawodnika w klubie (Kowalski) i za kazdym razem Stomil nie wygrywal tego meczu, jak trzeba mieć zaslepione oczy aby zrobic to samo po raz kolejny??

37. 09.04.11 16:59 BigLebovski

Qrwa.Qrwa,Qrwa,a bylo tak pieknie

38. 09.04.11 16:56 Ostródziak

Co za za sędzia

39. 09.04.11 16:56 famas

no nie w doliczonym z karnego !! PZPN PZPN jjeeeb... Sedzia tez dostal pewnie h*uji !

40. 09.04.11 16:55 sokistomil

No KU.WA który to mecz że punkty tracimy w doliczonym czasie albo w 90 minucie.

41. 09.04.11 16:54 TooM.

Jaki tam pech co ty pier.dolisz. Niech Oni się kurwa za gre wezmą a nie po klubach latają po nocach do chuja pana. STOMIL GRAĆ KURWA MAĆ !!

48. 09.04.11 16:34 kuba_koks

Jeszcze minute wczesniej bramkarz po jego strzale ledwo obronil.

49. 09.04.11 16:33 Ostródziak

WYGRAMY ! TO

50. 09.04.11 16:22 Fanatyk90

Dośrodkowanie z prawej strony, Alancewicz uderza głową i mamy 1:0 Dla Stomilu :))

51. 09.04.11 16:22 sokistomil

Znowu strzela Alan.Teraz miejmy tylko nadzieje że chłopaki dowiozą wynik do konca i kolejne 3 ważne punkty w Olsztynie.

52. 09.04.11 16:22 kuba_koks

jeeeeeeeeeeeeeeest!!!!!!Znowu Alancewicz!!!

53. 09.04.11 16:18 fifek

1:0 ! ;D

54. 09.04.11 16:15 slide

taa ta relacja jest zaje*ista ale lepsza taka niz zadna...

55. 09.04.11 14:43 kuba_koks

56. 09.04.11 13:47 Emilozo

Nie 15, to nie wieczór. Artykuł był pisany wczoraj, a piłkarze pojechali na mecz już w piątek.

57. 09.04.11 13:13 PITER-STOMIL

powodzenia, jak juz wygrywamy to wygrywamy do konca:), p.s. 15 godzina to wieczor:)?

58. 09.04.11 12:47 famas

przydałyby sie kolejne 3 pkt wiadomo :)) bysmy mieli juz 36 pkt coraz blizej lidera

59. 09.04.11 11:53 ZimnySPW