Artykuł

Karol Żwir w akcji, fot. Artur Szczepański

Karol Żwir w akcji, fot. Artur Szczepański

U-18: Bramka Karola Żwira przeciwko Ukrainie

26.03.13 15:37   mmks   2  

Karol Żwir zdobył bramkę dla reprezentacji Polski do lat 18 w wygranym 6:0 (3:0) meczu towarzyskim z Ukrainą. Napastnik Stomilu Olsztyn na listę strzelców wpisał się w 17. minucie gry.

Oprócz Żwira (zmieniony w 65. minucie przez Tomasza Prejsa) w meczu wystąpili także Arkadiusz Mroczkowski (grał do 62. minuty, kiedy zastąpił go Michał Pawlik) i Wojciech Dziemidowicz (zagrał całe spotkanie).

Tagi: Karol Żwir, Arkadiusz Mroczkowski, Wojciech Dziemidowicz, Stomil Olsztyn, Polska, Ukraina


Komentarze

  1. 27.03.13 11:06 Pawlik

    Dziemidowicz gra na obronie wcale nie gorzej jak ten Hemopel,Zwir nie gorzej jak Piceluk,czas na zmiany.

  2. 27.03.13 07:15 hcg

    "Za młodzi, zbyt słabi fizycznie, jeszcze mają czas" - ZK. Mam nadzieję, że po spadku chłopcy nie odejdą do silniejszych klubów i gdy już Zbysia nie będzie w klubie będą stanowić o sile drużyny a nasz team zbudowany na wychowankach spokojnie będzie szykował się do awansu za kilka lat. Bo sory, ale z taką grą to ja szans na utrzymanie widzę niewiele.

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!