Artykuł

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. pixabay.com

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. pixabay.com

Ugoda Jakuba Lepczyńskiego z Michałem Żukowskim

14.01.22   redakcja   0  

Prezentujemy treść ugody jaką zawarli pod koniec grudnia 2021 roku Jakub Lepczyński i Michał Żukowski.

Treść ugody:

Ja, Jakub Lepczyński posługujący się pseudonimem (nick) “Czerkasow” oświadczam, że opublikowane przeze mnie w dniu 2 maja 2021 roku o godzinie 15:22 informację w sekcji komentarzy pod adresem https://stomil.olsztyn.pl/Michal-Branski-wyznaczyl-cele-na-ostatnie-7-kolejek-w-I-lidze,e12868.html o następującej treści:

Młody-Kowalewski i Czereszewski nie byli doradcami Brańskiego. Doradcą Brańskiego od dwóch i pół roku w kwestiach sportowych i dotyczących Stomilu jest Michał Żukowski, obecny prokurent, a wcześniej zasiadający w Radzie Nadzorczej SSA. I to jest prawdziwa hiena, która robi lody w klubie.

są nieprawdziwe oraz zostały przedstawione w sposób nieuprawniony i zniesławiający, który naruszył dobro osobiste Pana Michała Żukowskiego. Działając w imieniu własnym przepraszam za publiczne rozpowszechnianie zniesławiających wypowiedzi, godzących w dobre imię i renomę Pana Michała Żukowskiego oraz ubolewam i jednocześnie zobowiązuje się nie pomawiać o nieprawdziwe czyny oraz nie dokonywać dóbr osobistych Pana Michała Żukowskiego w przyszłości. Moja aktywność na forum ma co do zasady dobro klubu Stomil Olsztyn.

Na prośbę zainteresowanych osób komentarze pod tym artykułem zostały zablokowane.

 

Tagi: Michał ŻukowskiZostań fanem

...i bądź na bieżąco!