Olsztyn - stadion Stomilu 15 sierpnia 2009r. godz. 17:00
Olsztyn - boisko na Dajtkach 16 sierpnia 2009r. godz. 14:30

Uratowany remis, Stomilowcy na czele!

18.08.09 13:47   em   3

Olsztyński Klub Sportowy 1945 Olsztyn, mimo że przez 90 minut przegrywał z Ruchem 0:1, ostatecznie zremisował z piłkarzami z Wysokiego Mazowieckiego 1:1.

Prowadzenie zdobyli goście w 40. minucie spotkanie po bramce Tomasza Bzdegi. Jeden punkt uratował kilka minut przed końcem meczu Krysztof Filipek, zdobywając bramkę na 1:1. Niezbyt ciekawe spotkanie nie było dobrą rehabilitacją piłkarzy OKS za ostatnią porażkę. Drużyna grając przez niemal pół spotkania w przewadze jednego zawodnika nie była w stanie stworzyć do 90. minuty gry żadnej skutecznej akcji. Kolejna okazja już za tydzień w wyjazdowym meczu z Pelikanem Łowicz.

Trzy punkty zdobyli natomiast podopieczni Dariusza Maleszewskiego. Tym razem "biało-niebiescy" wygrali ze Zniczem Biała Piska 2:0 (1:0). Bramki zdobyli Piotr Kajda i Łukasz Wasilewicz

Dzięki temu zwycięstwu Stomilowcy awansowali na pozycję lidera ligi okręgowej. W tabeli przewodzą bez straty punktu, jak i bez straty bramki.