Relacja z meczu Vęgoria Węgorzewo - Stomil II Olsztyn

Nowak daje zwycięstwo w ostatniej minucie

2013/2014 - IV liga (1. kolejka) Węgorzewo - 10 sierpnia 2013 r.
godz. 16:00

Vęgoria Węgorzewo 1:2 Stomil II Olsztyn
1:0
23' Daniel Maliszewski Bramki Bartosz Bartkowski 57'
Patryk Nowak 90'
ż Marcin Biaduń kartki Paweł Tomkiewicz ż
Bramki Vęgoria Węgorzewo : 1. Damian Suszczewicz - 2. Kamil Rostecki, 4. Paweł Bzdel (46, 3. Rafał Burakowski), 5. Michał Wierzchowski, 6. Mateusz Kobryń (68, 18. Jarosław Petiuk), 8. Piotr Kodeniec, 9. Tomasz Grzebieniak (62, 19. Piotr Wicha), 11. Maciej Magnuszewski, 15. Marcin Biaduń, 17. Patryk Nagórski, 20. Daniel Maliszewski.
Stomil II Olsztyn: 82. Michał Przyborowski - 87. Filip Francuz (46, 14. Matusz Sienikowski), 24. Damian Skrodzki (64, 19. Patryk Nowak), 55. Adrian Żukiewicz, 18. Wiktor Abramczyk - 8. Dariusz Gawryś, 4. Bartosz Bartkowski, 21. Dawid Szymonowicz, 15. Paweł Tomkiewicz, 31. Patryk Kun - 11. Piotr Wypniewski (52, 2. Mateusz Jurczak).
Szczegóły sędziował: Robert Michalak (Szczytno).

Piłkarze Stomilu II Olsztyn wygrali 2:1 w pierwszym spotkaniu IV ligi z Vęgorią Węgorzewo. Bramkę na wagę zwycięstwa strzelił Patryk Nowak.

Po pierwszej połowie rezerwy przegrywały 0:1. W 57 minucie doprowadził do remisu Bartosz Bartkowski. Gdy wydawało się, że mecz zakończy się podziałem punktów to bramkę na wagę zwycięstwa strzelił Patryk Nowak.

Nowym autokarem Stomilu Olsztyn udali się piłkarze Stomilu II Olsztyn do Węgorzewa na mecz z Vęgorią. Początek spotkania o godzinie 16.

- Przede wszystkim musimy grać dobrze w piłkę. Dla chłopaków z młodszych roczników gra w tym zespole ma być wyróżnieniem. Chcemy każdy mecz zagrać najlepiej jak potrafimy, żeby chłopcy się ogrywali. To jest cel nadrzędny - mówił przed sezonem Michał Alancewicz, trener drugiego Stomilu.

Ze spotkania będziemy podawać bieżący wynik.