Artykuł

Sylwester Czereszewski. Fot. Materiał prasowy organizatorów

Sylwester Czereszewski. Fot. Materiał prasowy organizatorów

W Ostródzie spotkanie z Sylwestrem Czereszewskim

11.08.20 12:23   em   3  

13 sierpnia (czwartek) o godz. 17 na dziedzińcu zamku w Ostródzie odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu „Salon Sportu”. Tym razem gościem będzie były piłkarz, a obecnie dyrektor sportowy Stomilu Olsztyn – Sylwester Czereszewski.

Sylwester Czereszewski jest wychowankiem Korony Klewki. Większość swojej piłkarskiej kariery spędził w Stomilu Olsztyn i Legii Warszawa, w której barwach zdobył tytuł króla strzelców Ekstraklasy. W reprezentacji narodowej rozegrał 23 mecze, w których zdobył 4 bramki. W 2018 roku był w sztabie szkoleniowym Stomilu Olsztyn, a od początku bieżącego roku pełni funkcję dyrektora sportowego.

Wydarzenie odbywa się w ramach projektu realizowanego przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Ostródzie, zatytułowanego „W świetle jupiterów – wielki sport w małej bibliotece”. Na spotkaniach odbywa się rozmowa z gościem, której towarzyszą prezentacje fragmentów książek o tematyce sportowej.

Wstęp jest wolny. Dla zachowania norm sanitarnych uczestnicy muszą mieć ze sobą maseczki oraz podpisać przy wejściu oświadczenia o stanie zdrowia.

Tagi: Stomil Olsztyn, Sylwester Czereszewski


Komentarze

  1. 11.08.20 14:06 czerkasow

    Nazwisko ma inne pułkowniku.

  2. 11.08.20 13:51 Lejtnant

    To pan o nazwisku Sylwester umie czytać?

  3. 11.08.20 12:46 Stomil Biały Front

    Zabawny ten tytuł spotkania. Mam podejrzenia, że nasz dyrektor niczego nie czyta. Może organizatorzy coś mu wcisną do ręki?

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!