Artykuł

W czwartek może poznamy nowy zarząd Stomilu, fot. Emil Marecki

W czwartek może poznamy nowy zarząd Stomilu, fot. Emil Marecki

Olsztyn - stadion Stomilu, 20 października 2011 r,, godz. 17:00

W czwartek walne w Stomilu. Czy wybiorą zarząd?

17.10.11 22:17   em   3  

Tego jeszcze powiedzieć otwarcie nie można. Plan obrad walnego przewiduje wybór nowego zarządu, ale czy ktoś będzie chciał teraz do niego wejść?

Wszystko uzależnione jest od rozmów na linii klub - prezydent Olsztyna. Kiedy dojdzie do spotkania? Miejmy nadzieję, że odbędzie się ono jeszcze przed walnym zebraniem w klubie. - Nie chcę póki co mówić nic o tym spotkaniu. Jak się ono odbędzie wszystkich zainteresowanych poinformujemy - mówi Andrzej Biedrzycki, dyrektor sportowy Stomilu Olsztyn.

Jeżeli w czwartek nie dojdzie do wyboru nowego zarządu, a wcześniej walne nie zostanie przeniesione na inny termin to prezydent Olsztyna - Piotr Grzymowicz będzie musiał wprowadzić do klubu kuratora. Przypominamy, że kuratot już raz był w naszym klubie. Pod koniec 2009 roku został nim Marek Szter.

Walne zebranie zaplanowano na 20 października o godz. 17:00 w siedzibie klubu.

Program obrad:

1. Otwarcie Walnego Zebrania.
2. Wybór Prezydium.
3. Wybór Zarządu.
4. Wolne wnioski.
5. Zamknięcie Walnego Zebrania.

Każdy kibic, któremu zależy na losie naszego klubu powinien pojawić się w czwartek na walnym!

Patronite Zostań patronem stomil.olsztyn.pl! Doceniasz naszą pracę? Chcesz więcej ciekawych materiałów? Wspieraj nas tutaj: https://patronite.pl/stomilolsztynpl

Tagi: Stomil Olsztyn, Olsztyn, Andrzej Biedrzycki, siedziba klubu, stadion Stomilu, walne


Komentarze

  1. 18.10.11 13:28 F.R.T.

    Przychodzimy na walne zebranie OKS STOMIL OLSZTYN 20 października o godz. 17:00 w siedzibie klubu. Wsparcie dla wszystkich, którzy są, za budowaniem silnej piłki nożnej na Warmii i Mazurach w klubie OKS STOMIL OLSZTYN, na nowym stadionie !! Ma być jak na mecz z Widzewem, licznie i w barwach biało niebieskich !! STOMIL PONAD WSZYSTKO !!

  2. 17.10.11 23:09 czarnyczarny

    ej! no to motywujemy siebie nawzajem, kolegów, znajomych.. każdego, komu zależy choć trochę na piłce i sporcie w naszym mieście! Proponuję akcję mobilizacji jak przed wyjazdami!

  3. 17.10.11 22:51 chocco

    A najlepiej to O 17 ustawić sie pod klubem bo rozumiem ze tam jest walne zebranie.ALE KUR.... Wszyscy Kibice !! Pokazać ze Kibice są na dobre i na złe nikogo przecież to nie będzie boleć i nie trzeba płacić za bilety. Panowie może coś pomyślimy coś o takim rozwiązaniu Wszyscy o 17 w czwartek I Razem spólnymi siłami Zaśpiewać piosenkę Najlepiej Hymn Klubu. SPW!!

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!