Artykuł

Herb Stomilu Olsztyn. Fot. Artur Szczepański

Herb Stomilu Olsztyn. Fot. Artur Szczepański

W środę Stomil Olsztyn wraca do zajęć

04.01.21 12:29   em   6  

Piłkarze Stomilu Olsztyn w środę (6 stycznia 2021 r.) pierwszy raz po przerwie świąteczno-noworocznej spotkają się na zajęciach.

W pierwszych dniach okresu przygotowawczego Adam Majewski wraz ze sztabem szkoleniowym będą przyglądać się zaproszonej na testy utalentowanej młodzieży z regionu.

Możliwość treningów z pierwszym zespołem otrzymali m.in. Eryk Kosek z Mrągowii Mrągowo czy Michał Skarbek z Polonii Lidzbark Warmiński. Piłkarze wezmą udział w gierce wewnętrznej.

Na pierwszym treningu w 2021 roku stawi się Jakub Mosakowski, który wrócił z wypożyczenia z Błękitnych Stargard. Do swoich klubów wrócił Serafin Szota oraz Hubert Sadowski. Możliwość odejścia mają: Skënder Loshi, Sebastian Jarosz oraz Ingo van Weert.

Pierwszy sparing Stomil Olsztyn zagra 16 stycznia w Ostródzie z Huraganem Morąg. 22 stycznia podopieczni Adama Majewskiego wyjadą na obóz przygotowawczy do Siedlec.

Tagi: Stomil Olsztyn


Komentarze

 1. 06.01.21 12:32 marduck

  @DJKS fajnie że zwróciłeś uwagę, że była to inwestycja Cracovii, a nie miejska ...

 2. 06.01.21 10:57 DJKS

  Cracovia za 50 mln złotych (8,5 mln złotych dotacji z ministerstwa sportu i turystyki) wybudowała ośrodek szkoleniowy! "Znajdują się w nim cztery pełnowymiarowe boiska trawiaste, dwa ze sztuczną nawierzchnią, stadion mieszczący 500 osób z podgrzewaną murawą oraz jeszcze jedno boisko trawiaste mające służyć okolicznym mieszkańcom. W budynku klubowym znajduje się jedenaście szatni, siłownia, pokoje do odnowy biologicznej, hotel, restauracja czy centrum konferencyjne". Można? I to w sumie za niewielkie pieniądze porównując do remontu hali Urania!!!

 3. 05.01.21 15:47 zjs

  He,he a wiedzą koledzy co to ironia? Pod pierwszym tematem gdzie był podany termin tego treningu pojawił się wpis krytykujący ten termin to się odniosłem.

 4. 05.01.21 11:53 janekiwan

  @zjs co więcej, grali i będą grać mecze w niedzielę! SKANDAL!

 5. 04.01.21 20:17 Jerzy Makiel

  Kolego bez przesady Rzeczypospolita to nie państwo katolickie,Zobacz jak w Europie graja ligi piłkarskie.

 6. 04.01.21 15:50 zjs

  Pogańskie obyczaje. W jedno z największych świąt chrześcijańskich. Dzień ustawowo wolny od pracy.

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!