Artykuł

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. Emil Marecki

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. Emil Marecki

Walne zostanie przełożone?

19.10.11 18:46   mmks   5  

Czwartkowe walne zebranie w klubie może zostać przełożone na 10 listopada - donosi portal "dwadozera.pl".

- Wygląda na to, że czwartkowe walne będzie bardzo krótkie - zapowiada Marian Świniarski, jeszcze do niedawna wiceprezes Stomilu Olsztyn. – Najprawdopodobniej przełożymy zebranie na 10 listopada - dodaje.

Dlaczego? Wciąż trwają bowiem rozmowy na linii klub-miasto i dopiero na początku listopada będzie można oszacować, jakie środki na klub będzie mógł przeznaczyć ratusz.

- Rozmowy są bardzo zaawansowane i mamy nadzieję, że wkrótce pojawią się konkrety - oznajmia Andrzej Królikowski, dyrektor klubu.

Fortuna

Tagi: Stomil Olsztyn, Marian Świniarski, Andrzej Królikowski, walne


Komentarze

 1. 20.10.11 13:23 Emilozo

  Zebranie jest i trzeba się na nim pojawić! Zapewne po 15 minutach zostanie przełożone, ale nadal się zbieramy wszyscy pod klubem !!!

 2. 20.10.11 13:18 (S)ilus

  Jest te zebranie czy nie ??? przykładają i pzrekładają wyjdzie tak że nasz ukochany Stomil upadnie i nie bd ani stadionu ani nic związanego z piłką nożną .

 3. 20.10.11 13:01 chocco

  I co jest te zebranie ??

 4. 19.10.11 21:44 czerkasow

  Zyskano trochę czasu ...

 5. 19.10.11 21:11 Leszkowy

  dzien przed 11 listopada. ciekawe. nie knuje zadnej politycznej intrygi.

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!