Artykuł

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. Emil Marecki

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. Emil Marecki

We(S)ołych Świąt!

24.12.20 07:10   redakcja   4  

Wszystkim czytelnikom portalu stomil.olsztyn.pl, sympatykom, kibicom, fanom i kibolm Stomilu Olsztyn, a także wszystkich naszych zgód i układów, życzymy radosnych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia.

Niech Dzieciątko darzy Wam wszystkim co najlepsze, najpiękniejsze i wymarzone. Dużo zdrowia i jak najmniej problemów w tym dziwnym i jakże problematycznym świecie. W Nowym 2021 Roku życzymy Wam, byśmy wszyscy mogli spotkać się bez ograniczeń na różnorakich arenach sportowych, byśmy mogli oddać się naszej pasji i naszej miłości i kibicować już bez troski czy żalu, a z nadzieja i wiarą.

Nasze życzenia kierujemy także do byłych i obecnych piłkarzy, trenerów oraz pracowników "Dumy Warmii".

Ze sporotowym pozdrowieniem
redakcja portalu stomil.olsztyn.pl

 

Tagi: Stomil Olsztyn, kibice


Komentarze

 1. 25.12.20 08:46 chodi

  Wesołych Świąt dla całej Biało Niebieskiej braci 🎅🏻🎄

 2. 24.12.20 20:06 dzik8297

  Wesołych Świąt chłopaki 🎅

 3. 24.12.20 13:24 marduck

  Życzę Wszystkim Kibicom Pogodnych Świąt, a Stomilowi żeby w końcu zamiast przypadkowych ludzi budował swój etos ludźmi z pasją i miłością do klubu.

 4. 24.12.20 07:23 sawa1488

  Szczodrych Godów Wszystkim

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!