Artykuł

Tomasz Wełna w rozmowie z arbitrem, fot. Emil Marecki

Tomasz Wełna w rozmowie z arbitrem, fot. Emil Marecki

Wełna: Cieszę się, że zagraliśmy na zero z tyłu

08.03.15 11:21   kyn   1  

Po sobotnim zwycięstwie Stomilu Olsztyn ma Bytovią Bytów o komentarz poprosiliśmy obrońcę "Dumy Warmii" Tomasza Wełnę.

- Mieliśmy ciężkie warunki, było trochę grząsko na boisku. Pokazaliśmy, że potrafimy wygrywać. Po takim okresie przygotowawczym i po ostatnich opadach śniegu, które zmusiły nas do ostatnich treningów albo w hali albo w złych warunkach, troszkę obawiałem się tego meczu. Tylko się cieszyć z wykorzystania dwóch sytuacji oraz z tego, że zagraliśmy na zero z tyłu. Nie ustrzegliśmy się kilku błędów, ale Bytovia tego nie wykorzystała i dla mnie jako obrońcy, to bardzo ważne.

Tagi: Tomasz Wełna, Bytovia Bytów, Stomil Olsztyn, wypowiedź, komentarz po meczu


Komentarze

  1. 08.03.15 13:29 sebaes

    Fajny mecz Tomka, tylko jedna uwaga: nie ma sensu dyskutować z sędziami. Te palanty i tak zrobią swoje a szkoda by było odpoczywać za żółte kartki.

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!