Artykuł

Wygraliśmy 4:1 z Granicą

13.01.07 16:25   em   0  

W pierwszym spotkaniu kontrolnym w tym roku rozegranym w Kętrzynie piłkarze OKS-u 1945 Olsztyn wygrali z miejscową Granicą 4:1 (3:1). Podczas tego spotkania trener Andrzej Nakielski dał okazję do zaprezentowania się dla 22 piłkarzy, wystawiając do gry dwie jedenastki. Pierwsze trzy bramki padły po stałych fragmentach gry, a główną rolę odgrywał przy nich Piotr Trzciński. To właśnie on otworzył wynik spotkania, a później dwa razy idealnie podawał z rzutów wolnych do Tomaszów Żakowskiego i Aziewicza, którzy odpowiednio pokonali bramkarza z Kętrzyn. W drugiej połowie do siatki raz trafił najlepszy olsztyński snajper w rundzie jesiennej Marek Śnieżawski. Spotkanie odbyło się na sztucznej nawierzchni. Następnym przeciwnikiem OKS-u 1945 Olsztyn będzie Ruch Wysokie Mazowieckie.

Grygorowicz - Kościuczuk (46' Podhonecki), Żakowski, Aziewicz (46' Spychała), Frankowski, Gabrusewicz (46' Michałowski), Lech (46' Czerwiński), Wiśniewski (46' Graczyk), Trzciński, Harmaciński (46' Śnieżawski), Łukasik (46' Kaszuba).

Po spotkaniu seniorów OKS-u 1945, na boisku pojawili się juniorzy naszego klubu. Przeciwnikiem był seniorski zespół Mrągowii Mrągowo. Mecz zakończył się wynikiem 1:1. W opinii trenera Nakielskiego nasi młodzi piłkarze spisywali się lepiej od podopiecznych trenera Andrzeja Biedrzyckiego.

W niedzielę piłkarze OKS Stomilowcy Olsztyn przegrali pierwszy sparing z Olimpią Olsztynek 1:5 (0:2). Honorową bramkę strzelił Łukasz Bogdanowicz.

Tagi: -


Komentarze

Artykuł nie został jeszcze skomentowany - możesz być pierwszą osobą!

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!