Artykuł

Tomasz Zając, fot. Emil Marecki

Tomasz Zając, fot. Emil Marecki

Zając: Nie ma zawodników uprzywilejowanych

17.01.18 21:25   em   1  

Po drugim meczu sparingowym Stomilu Olsztyn (wygrana z Olimpia Zambrów 3:1) rozmawialiśmy ze skrzydłowym olsztynian Tomaszem Zającem

Za Stomilem kolejny sparing i kolejne zwycięstwo. Dzisiaj chyba jednak nie było warunków, żeby się zaprezentować na boisku?
- Warunki były ciężkie, ale najważniejsze było by dobrze popracować w tym sparingu. Ciężko trenujemy i każdy na pewno chciał się dziś pokazać z jak najlepszej strony.

To taki okres, że nie ma co narzekać, a trzeba zapieprzać?
- No tak, dwa razy dziennie. Tylko niedzielę mieliśmy wolną. Ten pierwszy okres, dwa-trzy tygodnie na pewno będzie bardzo mocny. Zagraliśmy po 45 minut, każdy ma swoją szansę i dobrze, że to kolejny sparing na plus.

Liczysz na to, że ta runda będzie twoja? Jesienią nic nie grałeś, a z przyjściem nowego renera pewnie rodzi taka nadzieja na grę?
- Każdy ma teraz czystą kartę i musi pokazać się trenerowi. On będzie wybierał i myślę, że nie ma zawodników uprzywilejowanych. Kto będzie si dobrze pokazywał, ten będzie grał. Przynajmniej tak mi się wydaje.

Jak zareagowaliście na decyzję PZPN-u o odjęciu Stomilowi punktu?
- Nawet o tym za bardzo nie rozmawialiśmy. Klub będzie się odwoływał, a jeden punkt to jednak nie jest aż tak dużo i jeżeli będziemy wygrywać, to nie będzie miał znaczenia.

Trener zaraża was optymizmem i tym, że nie można narzekać?
- Przede wszystkim. Także ciężką pracą i tym, że lepiej robić, niż gadać.

Tagi: Stomil Olsztyn, Tomasz Zając, Olimpia Zambrów, Rozmowa po meczu


Komentarze

  1. 18.01.18 14:36 roberto

    to zaraz chlopaki beda sie untowac

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!