Artykuł

Piotr Zajączkowski, fot. Łukasz Kozłowski

Piotr Zajączkowski, fot. Łukasz Kozłowski

Zajączkowski: Szukamy młodzieżowców do pierwszego składu

18.06.19 21:27   kyn   3  

Po testowym spotkaniu z reprezentacją ligi okręgowej o komentarz poprosiliśmy trenera Stomilu Piotra Zajączkowskiego.

- Fantazja młodzieńcza ma to do siebie, że nie ma wyrachowania piłkarskiego - powiedział trener Stomilu Piotr Zajączkowski. - Jest walka, mało myśli takiej technicznej i taktycznej. Paru zawodnikom już podziękujemy, a w środę przyjrzymy się trzem zawodnikom z ligi okręgowej, bo gramy mecz z IV ligą. Po tych dwóch test meczach podejmiemy decyzje personalne, czy którykolwiek znajdzie się w okresie przygotowawczym w Stomilu Olsztyn.

I dodaje: - Nie chcę teraz podawać nazwisk piłkarzy, którzy są najbliżej zaproszenie do treningów, bo cały czas trwa analiza przydatności piłkarzy. Mamy za sobą też dwa treningi na olsztyńskich obiektach. Nie chcemy nikogo skrzywdzić, a wybrać najlepszych. Szukamy młodzieżowców, którzy mogliby grać w pierwszym składzie zespołu I-ligi, ale patrzymy także na zawodników pod kątem zespołu rezerw (IV liga - red.).

Fortuna

Tagi: Stomil Olsztyn, Piotr Zajączkowski


Komentarze

  1. 19.06.19 14:51 crispy

    my mozemy placic za bilety, drzec jape na meczu i dowoli hejtowac na tutejszym forum ... widze, ze znow walka o utrzymanie i do ... nastepnej zrzutki.

  2. 19.06.19 01:07 Użytkownik5g

    My jako kibice i tak nie mamy wpływu na ruchy transferowe więc dajmy klubowi w spokoju działać. Z mojej strony pytanie czy pojawiają się może informacje odnośnie ewentualnej prezentacji przedsezonowej?

  3. 18.06.19 21:35 Piekarz/OKS

    Wiadomo, czy rezerwy zagrają w 4 lidze, i wszystko organizacyjnie jest dopięte?

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!