Artykuł

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. Emil Marecki

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. Emil Marecki

Zapadły decyzje podczas zgromadzenia wspólników spółki

08.11.18 13:52   em   2  

W czwartek w olsztyńskim ratuszu odbyło się zgromadzenie wspólników spółki Stomilu Olsztyn.

We wtorek radni zabezpieczyli w budżecie miasta 500 tysięcy, w związku z tym wspólnicy podjęli odpowiednie uchwały, że Gmina Olsztyn obejmuje udziały w spółce Stomil (5000 akcji po 100 złotych ). Do piątku (9 listopada) przelew ma znaleźć się na koncie klubowym.

Pieniądze zostaną przeznaczone na spłatę zaległości względem Urzędu Skarbowego, Zakładu Ubezpieczeń Społecznych oraz na wypłaty dla pracowników oraz zawodników Stomilu.

Kolejne zgromadzenie wspólników spółki ma się odbyć 23 listopada. Wtedy odbędzie się dyskusja nad audytem, który został przeprowadzony w Stomilu. Wynik pracy audytora otrzymał dzisiaj (czwartek - red.) zarząd klubu oraz rada nadzorcza spółki. Na kolejne zgromadzenie zaproszenia otrzymać ma także poprzedni zarząd spółki, audytor i biuro rozliczeniowe, które zajmuje się finansami Stomilu.

Za dwa tygodnie ma być przedstawiona takżę strategia rozwoju spółki na lata 2019-2023.

Tagi: Stomil Olsztyn


Komentarze

  1. 08.11.18 19:23 waldi812

    W Zabrzu (170 tysięcy mieszkańców) w 2017 r. miasto przeznaczyło na Górnika 34,5 mln zł przy budżecie na poziomie 800 mln zł. U nas budżet był na poziomie 1 miliard 150 mln i Prezio rzuca nam ochłap w okolicach miliona, więc chyba widać różnicę skali. 2 mln to żaden wydatek a byłaby stabilizacja.

  2. 08.11.18 18:16 Wielki Stomil

    Strategia trzeba zrobic wszystko zeby miasto ustalilo pewna kwote która co roku bedzie przekazywał na klub np 2 mln za 1 lige wtedy i moze znajda sie sponsorzy a Stomil skonczy z zebraniem co pol roku i wstydem w sród ludzi o ciagle proszenie o pienadze taka to strategia! obowiazkowo wymienic prezesa i trenera bo za 2lige to miasto da 500 tys!

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!