Relacja z meczu Znicz Biała Piska - OKS II Stomilowcy Olsztyn

2009/2010 - Liga okręgowa Biała Piska
Pl. Mickiewicza 25 (klub); Sportowa 1 (boisko), 12-230 Biała Piska
Znicz Biała Piska 1:0 OKS II Stomilowcy Olsztyn
0:0
57' Tomasz Tuttas Bramki
kartki Bartosz Siedlik 54' ż
Bartosz Siedlik 69' ż
Bartosz Siedlik 69' cz
Bramki Znicz Biała Piska:
OKS II Stomilowcy Olsztyn: 77. Marek Maleszewski - 3. Krzysztof Pilski, 5. Marcin Przybyliński, 7. Marcin Wincel, 13. Paweł Kaszubski - 22. Bartosz Siedlik, 10. Tomasz Laskowski, 8. Kamil Maciorowski, 17. Wojciech Kardaś, 11. Karol Miller - 14. Mateusz Różowicz
Szczegóły Sędzia główny: Tomasz Tylus
Sędziowie asystenci: Tomasz Drygoła, Tomasz Cierpicki
Widzów:

Od porażki rozpoczęli rundę wiosenną piłkarze OKS II Stomilowcy Olsztyn. Podopieczni Dariusza Maleszewskiego przegrali 1:0 ze Zniczem Biała Piska. Przegrali, ale nie musieli...

- W pierwszej połowie mieliśmy cztery idealne sytuacje bramkowe. Powinniśmy strzelić i schodzić po pierwszej połowie z przewagą przynajmniej jednej bramki. Niestety po 45 minutach był bezbrakowy remis. - mówi kierownik zespołu gości - Krzysztof Betkier.

W drugiej połowie spotkania gospodarze strzelili jak się później okazało jedyną bramkę w meczu. Katem Stomilowców w 57. minucie okazał się napastnik Tomasz Tuttas. W ostatniej minucie meczu do remisu mógł doprowadzić Łukasz Sosna, jednak minimalnie się pomylił, i jego piłka wylądowała na górnej siatce bramki.

Autor: em

OKS II Stomilowcy Olsztyn powracają na ligowe boiska. Mieli już grać tydzień temu z DKS Dobre Miasto, jednak WMZPN przełożył start ligi okręgowej o tydzień. W sobotę podopieczni Dariusza Maleszewskiego zagrają ze Zniczem Biała Piska.

- I bardzo dobrze, że to już koniec sezonu przygotowawczego. Brakuje nam spotkań o stawkę. – mówi trener Dariusz Maleszewski. Trener w spotkaniu nie będzie mógł skorzystać z kilku kontuzjowanych zawodników: Tomasza Długołeckiego (uraz barku), Piotra Kajdy (zawodnik przejdzie zabieg rekonstrukcji wiązadeł) czy Sławomira Przybylińskiego (kłopoty z pachwiną). Za czerwoną kartkę w ostatnim meczu na jesieni pauzować musi Łukasz Komadowski.

Do zespołu w przerwie dołączyło pięciu nowych zawodników: Krzysztof Pilski (Warmia Olsztyn), Marcin Wincel (powrót po kontuzji), Wojciech Kardaś (Motor Lubawa), Tomasz Laskowski (Leśnik Nowe Ramuki), Kamil Maciorowski (Fortuna Wygryny Ruciane Nida), Łukasz Bogdanowicz (Pisa Barczewo). – Powracam do piłki po roku czasu. Zagram w Stomilowcach bo lubię grać w piłkę i chcę pomóc w awansie, bo uważam, że tworzymy bardzo fajny zespół – mówi Marcin Wincel, który ma za sobą występy na najwyższym szczeblu piłkarskim w Polsce w barwach Stomilu Olsztyn i Jagiellonii Białystok.

W rundzie jesiennej OKS II Stomilowcy wygrali u siebie ze Zniczem Biała Piska 2:0. Bramki strzelali: Piotr Kajda i Łukasz Wasilewicz. – Jedziemy po zwycięstwo. Inaczej nam nie wypada mówić liderowi przed meczem. Oczywiście pochodzę z odpowiednim szacunkiem do rywala. Musimy walczyć przez całe spotkanie żeby wywieść z trudnego terenu komplet oczek. – mówi trener OKS II – Dariusz Maleszewski.

Przewidywany skład: Marek Maleszewski - Paweł Kaszubski, Krzysztof Pilski, Marcin Wincel, Marcin Przybyliński -  Bartosz Siedlik, Tomasz Laskowski, Kamil Maciorowski, Wojciech Kardań, Łukasz Sosna - Radosław Białek.