Stomil Olsztyn wygrał 4:1 w Nowym Mieście Lubawskim z Drwęcą. Zapraszamy do obejrzenia skrótu z tego spotkania. (15.06.26 20:03)
Stomil Olsztyn w środę w Mrągowie pokonał 4:0 Drwęcę Nowe Miasto Lubawskie. Bramki strzelali: Artur Siemaszko, Łukasz Sołowiej oraz dwie Tomasz Zahorski. (25.01.18 12:04)
Zobacz jak w pierwszej połowie Stomil grał przeciwko Drwęcy Nowe Miasto Lubawskie. (12.07.14 11:00)