Radek Andruszkiewicz - komentarze (5 w ostatnich trzech miesiącach)

 1. 30.07.20 11:58 Radek Andruszkiewicz

  Tak informacyjnie: Do Dywit proponuję się przejechać w godzinach szczytu i sprawdzić jak to czasowo wygląda - może się okazać, że do Olsztynka jedzie się szybciej. Co więcej do Olsztynka jeździ ta sama linia co do Stawigudy - 129.

 2. 29.07.20 13:13 Radek Andruszkiewicz

  O jejku o jejku, jak ten prezes mógł tak powiedzieć, że Sobczak będzie najwięcej zarabiał? no jaaaak? Ten Sobczak to teraz będzie presję odczuwał, dyskomfort, być może nawet niezadowolenie. Przecież nikt tak nie lubi. I jeszcze właściwie dlaczego on, a nie np Mosakowski? A piłkarze nie powinni iść za pieniędzmi!!!111 Przecież liczy się honor, wartości, duma, a nie to, żeby w w wieku 40 lat, kiedy kibice będą cie mieć już w nosie (i tylko raz do roku ktoś sobie o tobie przypomni i zbierze 1324zł na pomoc dla ciebie bo np zostałeś inwalidą), mieć co do garnka włożyć. Pierdolnijcie się wszyscy w łeb.

 3. 21.06.20 17:33 Radek Andruszkiewicz

  Dobra pierwsza połowa, niezła druga do momentu czerwonej kartki, potem Wigry grały lepiej. Na plus Carolina (po jego zejściu wyraźnie się nie kleiło, Strauss tak średnio na tej pozycji), Bucholc, b.dobra zmiana Mosakowskiego, pewny w obronie. Koki dobre momenty przeplatał ze słabszymi, na plus wyłapanie 2 (?) kartek przez Wigry. Generalnie widać postęp w grze zespołu, dużo gry kombinacyjnej, dość przyjemnie się to oglądało. Szkoda tylko, że ze zdobywaniem bramek nadal średnio idzie. Mecz na +

 4. 13.06.20 19:47 Radek Andruszkiewicz

  Koki oczywiście najlepszy na boisku.

 5. 29.05.20 15:14 Radek Andruszkiewicz

  Ja z kolei mam wrażenie, że najlepiej by było, gdyby Stomil grał w 4lidze, na trybunach siedziałoby 300kibiców, a na wyjazdy jeździłoby się w 10 dwoma oplami. I wtedy byłoby poczucie, że to jest nasz Stomil, że jakby trzeba było to złożylibyśmy się na komplet dresów dla pierwszej drużyny a czasami na paliwo. A w mokre soboty można by się skrzyknąć, żeby zebrać wodę z murawy. Alebyśmy byli wtedy ważni. I moglibyśmy potem wspominać przy piwku pod sklepem jacy to z nas kombatanci.

Radek Andruszkiewicz

Radek Andruszkiewicz

Zarejestrowany: 28.05.20 22:31

Ocena komentarzy użytkownika

3   5   37.5%