p k - komentarze (6 w ostatnich trzech miesiącach)

 1. 21.11.21 20:10 p k

  Dzisiaj brakuje słów , żeby opisać wyczyny mistszów (popis nieudolności ), Cofnąć żonglerów do juniorów, może młodziaki nauczą , patałachów jak strzela się bramki z karnego, i jak w pobliżu bramki zdobywa się gole. Myślałem , że zobaczę dalszy ciąg dobrego , a tu jak bumerang wróciło stare. Brr, brr, muszę wziąć tabletkę bo jest mi słabo.

 2. 29.10.21 20:10 p k

  ŻENADA do " n" potęgi , koszmar takiego bagna kibice Stomilu jeszcze nie widzieli . Partacz wykonuje karne na poziomie początkujących dzieci . Ten facet powinien być cofnięty do drużyny juniorów , bez prawa wykonywania rzutów karnych . O Stomilu można powiedzieć same ORŁY , można okna otwierać nie wyfruną . Widoki porażające

 3. 25.10.21 23:03 p k

  Panie trenerze dziękujemy za zdecydowane słowa, teraz czekamy na decyzje . Jeżeli po iluś razach ktoś popełnia te same błędy tz. że to jest niedorozwój umysłowy i takiego "miszcza" trzeba się pozbyć . Drużyna dzisiaj prezentowała się marnie w porównaniu do poprzedniego meczu i żeby nie 4 babole to były by 3 pkt.

 4. 25.10.21 10:59 p k

  Dużo lat przeżyłem ale takich bramkarzy tz. baboli nie widziałem , cztery prezenty dla przeciwnika tj. rekord Guinessa . Trzeba postawić służby ratownicze w Olsztynie o 18 w stan pogotowia, bo dzisiaj ciekawe kto w Stomilu pokaże mistrzostwo na poziomie bramkarzy po to by zniweczyć pracę całego zespołu . Podziwiam naszego trenera, jego praca i cierpliwość jest widoczna na boisku . Pilna potrzeba to sprowadzenie w trybie pilnym przyzwoitego bramkarza .

 5. 22.10.21 15:59 p k

  Tacy bramkarze , a szczególnie ten pierwszy , podeptał ciężką pracę całego zespołu . Myślę, że nawet w klasie D miał by duży problem żeby załapać się do pierwszego zespołu, jako trener w życiu bym tego wirtuoza nie wystawił . Zamiast 3 pkt. 0 zero . Dla partaczy zakaz gry w pierwszym zespole .

 6. 17.09.21 12:04 p k

  Gratulacje , taki Stomil walczący bez respektu dla przeciwnika ogląda się z przyjemnością. Wiara trenera w zawodników sprawdziła się , był pewny sukcesów a to świadczy bardzo dobrze o nim jako człowieku i o super profesjonalizmie. Jak tak dalej pójdzie to wszyscy będą się bać Stomilu i tego życzę z całego serca .

p k

p k

Zarejestrowany: 30.08.20 19:49

Ocena komentarzy użytkownika

18   30   37.5%