korgan79 - komentarze (10 w ostatnich trzech miesiącach)

  1. 22.06.26 17:28 korgan79

    Może i trener na długo zapamieta ten sezon, ja chciałbym o tym uporzeniu zapomnieć jak najszybciej. A tak wogóle skoro trener ładnie podziekował to i ja pragnę podxiekować. Do widzenia ... sle już nigdy w moim ukochanym klubie.

  2. 22.06.26 07:36 korgan79

    Trener Kraszewski mówi że chce kontynuować misję 😀 chwali się że w lidze mieliśmy najwiecej strzelonych bramek. Zapomina tylko że bramki to my strzelaliśmy głównie amatorom, a jak graliśmy z takimi co trenują więcej niż 2 - 3 razy w tygodniu to już tak dobrze nie było. Oby nie popełniono błedu i go nie zostawiono bo powtórzy się to co z Gurzędą.

  3. 15.06.26 17:37 korgan79

    A to w Lidzbarku było tylko 360 kibiców Stomilu ? Wydawało się sporo więcej. No nic jak widać najwyrażniej w Lidzbarku lubują się robić z kibica Stomilu debila.

  4. 13.06.26 10:07 korgan79

    Polonia straciła punkty ze Stawigudą, a w ostatniej akcji meczy mogła nawet przegrać. Takie mecze się zdażają. My punkty traciliśmy jednak z takim co coś grają. No i niestety w bezposrednich starciach z chętbym do awansu - 1 punkt.

  5. 13.06.26 08:21 korgan79

    My nie przegrywamy ligi z zespołem Pana z nadwagą, tylko z ekipą profesjonalną, która zatrudniła profesjonalnego trenera i ma większy budżet niż My.

  6. 19.05.26 13:25 korgan79

    Powinno być tak jak w Ostródzie,. Tam na meczu ze Stomilem było 999 osób . Koszty organizacji mniejsze a i kibice zadowoleni . Vivat małe miasta, a nie takie głupoty w Olsztynie.

  7. 13.05.26 07:33 korgan79

    Z całym szacunkiem ale jak ktoś twierdzi, że Żwir to hamulcowy drużyny to absolutnie żadnego pojęcia o piłce nożnej nie ma.

  8. 09.05.26 09:45 korgan79

    Brawo Triuchan. Miał łowić i jak widać wyeiązuje się z zadania 😏

  9. 04.05.26 08:16 korgan79

    Cały ten zaciąg zagraniczny to totalna porażka. Zagraniczni zawodnicy na 5 poziomie rozgrywkowym w Polsce, którzy nic nie wnoszą. W normalnym klubie ten kto odpowiada za ten zaciąg zagraniczny byłby pogoniony.

  10. 04.05.26 08:13 korgan79

    Szanowny Panie Tomaszu, Pan tak na poważnie ? Klub bez kasy , który szukał najtańszego trenera po pogonieniu Gurzędy - teraz miałby zatrudnić Tomczyka lub kogokolwiek z większym doświadczeniem i obyciem na ławce trenerskiej ?

korgan79

Zarejestrowany: 28.10.07 07:28

Ocena komentarzy użytkownika

99   217   31.33%