Może i trener na długo zapamieta ten sezon, ja chciałbym o tym uporzeniu zapomnieć jak najszybciej. A tak wogóle skoro trener ładnie podziekował to i ja pragnę podxiekować. Do widzenia ... sle już nigdy w moim ukochanym klubie.
Trener Kraszewski mówi że chce kontynuować misję 😀 chwali się że w lidze mieliśmy najwiecej strzelonych bramek. Zapomina tylko że bramki to my strzelaliśmy głównie amatorom, a jak graliśmy z takimi co trenują więcej niż 2 - 3 razy w tygodniu to już tak dobrze nie było. Oby nie popełniono błedu i go nie zostawiono bo powtórzy się to co z Gurzędą.
A to w Lidzbarku było tylko 360 kibiców Stomilu ? Wydawało się sporo więcej. No nic jak widać najwyrażniej w Lidzbarku lubują się robić z kibica Stomilu debila.
Polonia straciła punkty ze Stawigudą, a w ostatniej akcji meczy mogła nawet przegrać. Takie mecze się zdażają. My punkty traciliśmy jednak z takim co coś grają. No i niestety w bezposrednich starciach z chętbym do awansu - 1 punkt.
Powinno być tak jak w Ostródzie,. Tam na meczu ze Stomilem było 999 osób . Koszty organizacji mniejsze a i kibice zadowoleni . Vivat małe miasta, a nie takie głupoty w Olsztynie.
Cały ten zaciąg zagraniczny to totalna porażka. Zagraniczni zawodnicy na 5 poziomie rozgrywkowym w Polsce, którzy nic nie wnoszą. W normalnym klubie ten kto odpowiada za ten zaciąg zagraniczny byłby pogoniony.
Szanowny Panie Tomaszu, Pan tak na poważnie ? Klub bez kasy , który szukał najtańszego trenera po pogonieniu Gurzędy - teraz miałby zatrudnić Tomczyka lub kogokolwiek z większym doświadczeniem i obyciem na ławce trenerskiej ?
22.06.26 17:28 korgan79
Może i trener na długo zapamieta ten sezon, ja chciałbym o tym uporzeniu zapomnieć jak najszybciej. A tak wogóle skoro trener ładnie podziekował to i ja pragnę podxiekować. Do widzenia ... sle już nigdy w moim ukochanym klubie.
22.06.26 07:36 korgan79
Trener Kraszewski mówi że chce kontynuować misję 😀 chwali się że w lidze mieliśmy najwiecej strzelonych bramek. Zapomina tylko że bramki to my strzelaliśmy głównie amatorom, a jak graliśmy z takimi co trenują więcej niż 2 - 3 razy w tygodniu to już tak dobrze nie było. Oby nie popełniono błedu i go nie zostawiono bo powtórzy się to co z Gurzędą.
15.06.26 17:37 korgan79
A to w Lidzbarku było tylko 360 kibiców Stomilu ? Wydawało się sporo więcej. No nic jak widać najwyrażniej w Lidzbarku lubują się robić z kibica Stomilu debila.
13.06.26 10:07 korgan79
Polonia straciła punkty ze Stawigudą, a w ostatniej akcji meczy mogła nawet przegrać. Takie mecze się zdażają. My punkty traciliśmy jednak z takim co coś grają. No i niestety w bezposrednich starciach z chętbym do awansu - 1 punkt.
13.06.26 08:21 korgan79
My nie przegrywamy ligi z zespołem Pana z nadwagą, tylko z ekipą profesjonalną, która zatrudniła profesjonalnego trenera i ma większy budżet niż My.
19.05.26 13:25 korgan79
Powinno być tak jak w Ostródzie,. Tam na meczu ze Stomilem było 999 osób . Koszty organizacji mniejsze a i kibice zadowoleni . Vivat małe miasta, a nie takie głupoty w Olsztynie.
13.05.26 07:33 korgan79
Z całym szacunkiem ale jak ktoś twierdzi, że Żwir to hamulcowy drużyny to absolutnie żadnego pojęcia o piłce nożnej nie ma.
09.05.26 09:45 korgan79
Brawo Triuchan. Miał łowić i jak widać wyeiązuje się z zadania 😏
04.05.26 08:16 korgan79
Cały ten zaciąg zagraniczny to totalna porażka. Zagraniczni zawodnicy na 5 poziomie rozgrywkowym w Polsce, którzy nic nie wnoszą. W normalnym klubie ten kto odpowiada za ten zaciąg zagraniczny byłby pogoniony.
04.05.26 08:13 korgan79
Szanowny Panie Tomaszu, Pan tak na poważnie ? Klub bez kasy , który szukał najtańszego trenera po pogonieniu Gurzędy - teraz miałby zatrudnić Tomczyka lub kogokolwiek z większym doświadczeniem i obyciem na ławce trenerskiej ?