Tiger - komentarze (6 w ostatnich trzech miesiącach)

 1. wczoraj, 10:14 Tiger

  Tylko zwycięstwo w poniedziałek da nam szansę utrzymać się w peletonie grupy walczącej o pozostanie w tej lidze. Nie ma innej opcji. To najważniejszy mecz od lat. 90 minut walki i determinacji pod biało-niebieskim sztandarem przy wsparciu rzeszy kibiców. Mecz Roku i musimy go wygrać! Forza Stomil!

 2. 12.04.24 22:42 Tiger

  Niestety dziś trafiliśmy na zespół w gazie, który od dawna nie przegrał. Na tle tego rywala wcale nie było tak źle ale ciągle brakuje nam armat z przodu. Daj zdrowie niech ten Retlewski wreszcie wyjdzie do gry od początku, mamy teraz tzw długi tydzień żeby postawić wszyskich na nogi, zebrać się i wygrać derby w Cwelblągu. Ciągle mamy 18 pkt do zdobycia i poza Kołobrzegiem, wszystko realne. Z samego boiska wg mnie Żwir powinien być ustawiony bardziej ofensywnie. Za mało mamy jakości w ofensywie, żeby był tak defensywnie ustawiony. Druga sprawa było tu sporo narzekań na pana S... zdrajcę ale tu nikt teraz z prostej ustawionej piłki nie potrafi porządnie wrzucić. Horror.

 3. 05.04.24 10:09 Tiger

  Powodzenia! Oby ktoś z naszych się dostał.

 4. 29.03.24 14:42 Tiger

  Nie ma co zwracać teraz uwagi na Skrę tylko jutro wygrać, nie ma innej opcji jeśli realnie mamy nadal być w grze o utrzymanie. Potem poprawić w Sączu i będzie można o czymś rozmawiać. 4 pkt w tych dwóch meczach to jest minimum.

 5. 23.03.24 16:44 Tiger

  Dzisiaj wreszcie zobaczyliśmy kolektyw na boisku, drużynę walczącą i mającą jakiś pomysł na ten mecz. Na tle lidera byliśmy równorzędnym rywalem i gdyby było więcej jakości w ofensywie to można było ten mecz wygrać. Statystyki jednak są tragiczne, 5 spotkań i 1 bramka to woła o pomstę do nieba. W tygodniu nad tym pracować, dziś dzięki za walkę ale to nas nadal nie ratuje, trzeba strzelać bramki.

 6. 13.03.24 21:52 Tiger

  Miarka się przebrała! Kolejny raz drużyna wychodzi bez pomysłu na grę, bez woli chęci walki, zaangażowania, tak naprawdę wychodzi po to żeby...przegrać. Motorycznie i taktycznie nieprzygotowani do rozgrywek. Garstkiewicz dziś wybronił parę piłek ale to tylko dlatego, że te miernoty z Siedlec nie umieją strzelić prostej piłki bo byłoby tu dziś 3-0. Wstydu nie ma końca. Po co było zatrudniać ukraińca skoro siedzi na ławce, to samo Retlewski. Kolejne kuriozalne decyzje w zarządzanym katastrofalnie klubie, który na naszych oczach staje się pośmiewiskiem w kraju. "Dubajów" im się zachciało a tymczasem dostają po dupie od rezerw najgorszego i fatalnego w e-klapie ŁKS-u czyli na dobrą sprawę przegrywają z totalnymi nieudacznikami i dziećmi z juniorów. Zamiast z tego wyciągnąć jakieś wnioski, pokazać że ok sięgneliśmy dna ale z tym koniec, ta zbieranina odstawia dwie porażki, gdzie prezentuje się jeszcze gorzej! Jak nie będzie radykalnych zmian i to natychmiast to w Chojnicach czeka nas powtórka z rozrywki.

Tiger

Zarejestrowany: 28.12.04 15:10

Ocena komentarzy użytkownika

417   702   37.27%