przem85 - komentarze (7 w ostatnich trzech miesiącach)

1. 19.01.21 15:45 przem85

Mogą go wcześniej ściągnąć z powrotem to jeszcze mało... jak się wczytacie to jest pewne że ma zagwarantowane minuty na boisku. Brawo!

2. 20.12.20 09:33 przem85

Na przeciwko? O to godziny...? Sklepemy? :)

3. 12.12.20 14:30 przem85

Nie było tak źle, następny mecz wygramy. Trzeba wspierać swoją drużynę po porażkach zwłaszcza takich minimalnych jak ta. Brawo za walkę, drużyna odwaliła dziś kawał solidnej roboty.

4. 01.12.20 16:19 przem85

Oglądając mecz można było pomyśleć że Gostomski nie umie grać nogami... aż tu nagle w II połowie wjechał Vjaceslavs, cały na biało :)

5. 01.12.20 15:54 przem85

Dobrze wychodzi z bramki do dośrodkowań. Dość pewnie na przedpolu za to nogami Bubu go przerasta. Zmiana Kokiego to jakiś sabotaż. Niby w 11 na10 ale wymęczone to zwycięstwo. Oczywiście jednak brawa i gratulacje się należą.

6. 01.12.20 09:11 przem85

Brawo za walkę, brawo za ambicję i za poświęcenie na boisku, Może nie wszystko wyszło ale trzeba wspierać swoich bez względu czy zagrali dobrze czy też nie! Krytyka jest nie mile widziana dlatego: Dziękujemy! Dziękujemy!

7. 28.11.20 14:52 przem85

Niesamowite grając taką padlinę wygrać 2:0, absolutnie słaby mecz Stomilu. Cieszą 3 punkty ale czy w grze coś się zmieniło? To dalej jest bez pomysłu, 3 obrońców sobie kopie i koniec naszej koncepcji.Nie ma optymizmu po takim zwycięstwie.