Jacek był przywoływany tutaj wielokrotnie ale tak na dobrą sprawę to co takiego wielkiego się działo jak był trenerem Stomilu? Nie utrzymał ligi, przegrał najważniejsze mecze i o zgrozo zabrakło nam punktu do utrzymania. Wg mnie powinien tutaj przyjąć ktoś spoza układu, snów ciągle kręcimy się przy tych samych nazwiskach.
22.06.26 16:32 Arkadiusz87
Jacek był przywoływany tutaj wielokrotnie ale tak na dobrą sprawę to co takiego wielkiego się działo jak był trenerem Stomilu? Nie utrzymał ligi, przegrał najważniejsze mecze i o zgrozo zabrakło nam punktu do utrzymania. Wg mnie powinien tutaj przyjąć ktoś spoza układu, snów ciągle kręcimy się przy tych samych nazwiskach.
03.06.26 18:41 Arkadiusz87
No1 Pierwszy mecz z Warmią Grajewo u siebie. Ewentualny finał na wyjeździe z KTS lub Mazovią