Putin - komentarze (7 w ostatnich trzech miesiącach)

  1. wczoraj, 22:15 Putin

    Zorro - to że jak wielu z kibiców, ubzdurałeś sobie awans w tym kończącym się sezonie, to już nie moje wina. Jakoś nie widzę, żeby tacy jak Żukowscy czy Grajewscy, którzy gremialnie doprowadzili do tego bałaganu, ponieśli konsekwencje. No, chyba że Zorro zrobił groźną minę i pogroził paluszkiem to spoko

  2. wczoraj, 15:48 Putin

    Ból dupy u komentujących wyczuwam. Bardzo dobra decyzja. BRAWO.

  3. 24.06.26 03:49 Putin

    Brański, poza milionem w przerwie zimowej II ligi, nic nie włożył do kasy klubu.

  4. 21.06.26 19:01 Putin

    Przecież to było pewne. Brak funduszy na awans a kibice i tak wiedzą lepiej 😁

  5. 19.06.26 20:55 Putin

    Jak widać cenzura działa. Jako nauczyciel jestem dumny.

  6. 01.06.26 15:22 Putin

    Problem w tym, że właściciel Stomilu ma roczny przychód na poziomie kwoty, którą Aptekarz dotuje (Wie)Czystą.

  7. 01.06.26 00:16 Putin

    Przecież od początku było wiadome, że awans to kibice wymyślili sobie za cel

Putin

Zarejestrowany: 25.09.21 17:47

Ocena komentarzy użytkownika

38   108   26.03%