Zorro - to że jak wielu z kibiców, ubzdurałeś sobie awans w tym kończącym się sezonie, to już nie moje wina. Jakoś nie widzę, żeby tacy jak Żukowscy czy Grajewscy, którzy gremialnie doprowadzili do tego bałaganu, ponieśli konsekwencje. No, chyba że Zorro zrobił groźną minę i pogroził paluszkiem to spoko
wczoraj, 22:15 Putin
Zorro - to że jak wielu z kibiców, ubzdurałeś sobie awans w tym kończącym się sezonie, to już nie moje wina. Jakoś nie widzę, żeby tacy jak Żukowscy czy Grajewscy, którzy gremialnie doprowadzili do tego bałaganu, ponieśli konsekwencje. No, chyba że Zorro zrobił groźną minę i pogroził paluszkiem to spoko
wczoraj, 15:48 Putin
Ból dupy u komentujących wyczuwam. Bardzo dobra decyzja. BRAWO.
24.06.26 03:49 Putin
Brański, poza milionem w przerwie zimowej II ligi, nic nie włożył do kasy klubu.
21.06.26 19:01 Putin
Przecież to było pewne. Brak funduszy na awans a kibice i tak wiedzą lepiej 😁
19.06.26 20:55 Putin
Jak widać cenzura działa. Jako nauczyciel jestem dumny.
01.06.26 15:22 Putin
Problem w tym, że właściciel Stomilu ma roczny przychód na poziomie kwoty, którą Aptekarz dotuje (Wie)Czystą.
01.06.26 00:16 Putin
Przecież od początku było wiadome, że awans to kibice wymyślili sobie za cel