Wczoraj 23.06.26 chodziłem po ulicy w meczowej koszulce Stomilu. 4 randomowe osoby tak po prostu podeszły i politowaniem mówiły: Nie martw się za rok się uda ! Kurwa mać, jesteśmy pośmiewiskiem na mieście....
Kwestia trenera jest jak najbardziej prawdziwa. Grabowski przyszedł i z tych samych ludzi zrobił dobrą drużynę. Lepszy trener z tymi ludźmi zrobi awans tylko pytanie co dalej ? Jaki plan na ten klub ma Pan Dekarz ? Bo jak patrzyłem na zmiany jakie przeprowadziliśmy w trakcie meczu to jestem w stanie uwierzyć, że my nie chcieliśmy tego awansu... tzn "Zarząd" nie chciał. Bo 3 liga to większe wydatki itd a nie wydaje mi się żeby właściciel chciał wydawać cokolwiek więcej niż tyle ile musi żeby to wyglądała tak jak wygląda. Jesteśmy Panowie i Panie na samym dnie piłkarskim.... i zaczynamy się tu urządzać.
Patrze na sklad mazovii i albo gnoje albo oldboye. Nie wiem czemu panuje przeswiadczenie ze tontaka potęga. To jest 4 liga tu kazdy jest tak dobry jak slaby jest jego rywal. Chcemy awansu to pojedziemu na ambicji i wierze w to ze jestesmy czyms wiecej niz amatorskim klubem i zrobimy ten awans. A moze wtedy wykielkują im jakies jajeczka i damy rade z tą 3 liga. Trzeba byc dobrej wiary i bedzie ok
To byl obowiazek i zostal wypelniony zgodnie z planem. Teraz czas pokazac ze ten awans Polonii byl przypadkiem i postawic kropke nad I. Trzymam kciuki i nie wyobrazam sobie zebysmy zostali na kolejny rok w tym gównie
Czemu ? Wszyscy powtarzaja schemat ze druzyny z drugiej strony drabinki to takie potegi ? To są kmioty i my musimy wierzyc ze dla nas takie ogorki nie sa przeciwnikiem. Uwierzmy razem w to ze ogramy wszystkich !!
Zorro ma duzo racjiw kwestii przyciagania ludzi na mecze. Na ostagnim meczu bylem pierwszy raz z moim mlodym, na sektorze rodzinnym. Widzialem sporo rodzin ktore przyszly po raz pierwszy za namową synów nastoletnich. Slyszalem co Ci ludzie mowili i jak bardzo zawiedzeni byli tym.co zobaczyli. Masa kibicow piknikowych by sie pojawila i zostala na stadionie gdyby zapewnial im warunki godne dzisiejszych czasow a nie z lat 80-90. Ale tak szczerze mowiac to te 10k obecnie to jest nasz mokry sen. Poki co nic nie zapowiada abysmy w ciagu najblizszych 5lat mieli sie martwic ze grozi nam przeludnienie stadionu na poziomie 1 ligi. Wiec niech to bedzie stadion na 10k bo kto zapewni kiastu ze za 2-3 bedzie komu ten stadion wynajmowac. Bo jak nas wrzyca na Sybirakow i nie wyjdziemy do wyzszej ligi to nikt nie bedzie chcial placic za wynajecie stadionu dla 1500 kibicow. Ciezko to pisac ale takie fakty. Trzeba sciskac kciuki i czekac lepszych dni... oby nadeszły
Nie wiem jak to się przekłada finansowo (ile kosztuje zabezpieczenie meczy w stosunku do dochodu z biletów) ale jeśli to tylko kwestia bilansu to zamykanie kibicom bramy przed nosem jest zwykłym kurestwem. Bo wychodzi na to że zarząd ma kibiców głęboko w dupie i traktuje nas jak jakieś zło konieczne. To jak się uda zrobić awans to może ostatni mecz wg niech będzie zamknięty dla kibiców. Wyjdą sponsorzy każdy dostanie koszulkę w ramce i tyle...
Co nie znaczy ze potkniecia by sie nie przydały. Polonia gra z Tęcza a ta poki co nie przegrywa. Concordia z Mamrami.... Trzeba wygrywac i miec nadzieje ze los nam troszke pomoze bo ile mozna miec pecha :)
Super wynik, super widowisko, super atmosfera i genialna pogoda. A co do kwestii biletów i ochrony:
Drogi właścicielu klubu, czy Pan wiesz, że ochrona ma w piździe sprawdzanie biletów ? Do wejścia wystarczy pokazać jakikolwiek kod kreskowy, bilet z innego meczu, paragon z Lidla... Może 10 chłopa zrzucić się na jeden bilet i wszyscy na niego wchodzą, w takim razie zrób mecze za free dla wszystkich, będzie zawsze komplet widzów a jak będzie 3 liga to wiele takich przypadkowych kibiców zostanie na stadionie i będzie bilety kupować
Litości!!!! Na tym poziomie nie trzeba mieć umiejętności tylko trochę kondycji i przede wszystkim jakąkolwiek ambicje. Dzisiaj nie pokazał jej nikt. Nie potrafiliśmy ograć juniorów nawet gdy grali w 10. Karol celebrujacy gola jakby strzelał Realowi ibten Sam Karłowicza ktory potem przewraca sie o pilke to jest po prostu groteska. Mecz wstydu. Jedyne co to 3pkt na plus. Reszta wszystko tragedia
Dziki - ciekawe spostrzeżenie. Chyba nawet mnie to zachęciło do zostania w tej lidze :) Natomiast co do samego meczu: Mysle ze zrobiliśmy ten sam błąd co z Nidzicą.Wyszlismy na drugą połowę defensywnie zamiast dalej grac to co robiliśmy wcześniej. Widocznie nie mamy siły na taką gre przez 90min. Ale taka gra prosi sie o tracenie bramek. Gdybyśmy grali z takim zaangażowaniem w lidze to byśmy nie przegrali żadnego spotkania. A jeszcze z innej beczki: ten mecz potwierdził moje i wasze obawy odnośnie awansu. Wyjście z tej ligi zweryfikowałoby nas okrutnie. Jeśli mamy awansować i mieć tam.jakies szanse na utrzymanie to potrzebujemy min 6 zawodników na poziomie a to sie wiąże z kolejnym.skladanie zespołu od podstaw. Ciężkie czasy przed nami... I to raczej potrwa dłuższą chwilę. Ale będziemy niesc ten krzyż dzielnie.
P.S. Może i sportowo przegraliśmy ale kibicowsko zdmuchnelismy ich z powierzchni trybun. Bawiłem sie wybornie :)
Stomil Olsztyn to My - kibice. Ci, którzy są zawsze z klubem bez względu na ligę poziom piłkarski zawodników czy umiejętności przywódcze działaczy. Dla Nas taki mecz to coś więcej niż wynik, jeżeli ktokolwiek w klubie tego nie rozumie niech siada na katapultę i wypierdala na księżyc. Mental jaki mogą sobie zbudować zawodnicy po takim zwycięstwie przy pełnych trybunach i takim dopingu jest nie do ocenienia. Odpuszczenie w jakikolwiek sposób tego meczu to będzie samobójstwo personalne lub całościowe. Na ten mecz powinni wyjść tylko Ci zawodnicy, którzy są gotowi wypruć sobie flaki za to zwycięstwo. Jeżeli Karol ma wyjść zmęczony i kopać się w czoło, tracić piłki i zachowywać się jak totalny amator to niech zostawi opaskę kapitana komu innemu, i tyczy się to również wszystkim pozostałym zawodnikom. My damy z siebie wszystko, Wy też musicie !!!
Noworodek paru panow zawodników to ewidentnie dzisiaj na mecz nie dojechało. Zawiedli tez ci których gre ostatnio chwaliłem ale juz daruje sobie nazwiska. Zmiennicy nie dają żadnej jakości dodatnie. Zdjecie Wójcika było bezsensu, trzymanie Karola dłużej niz 30min tez... Nie tyle Start zapracował na zwycięstwo co my zasłużyliśmy na tą porażkę. Wesołych Świąt wam - Kibicom
24.06.26 11:29 19kuba84
Wczoraj 23.06.26 chodziłem po ulicy w meczowej koszulce Stomilu. 4 randomowe osoby tak po prostu podeszły i politowaniem mówiły: Nie martw się za rok się uda ! Kurwa mać, jesteśmy pośmiewiskiem na mieście....
22.06.26 12:16 19kuba84
Guardiola bedzie do wziecia :D
22.06.26 10:20 19kuba84
I wszystko w temacie...
22.06.26 09:58 19kuba84
Daliśmy maksa ahahahahah "Kula daje fula" :)
22.06.26 09:54 19kuba84
Kwestia trenera jest jak najbardziej prawdziwa. Grabowski przyszedł i z tych samych ludzi zrobił dobrą drużynę. Lepszy trener z tymi ludźmi zrobi awans tylko pytanie co dalej ? Jaki plan na ten klub ma Pan Dekarz ? Bo jak patrzyłem na zmiany jakie przeprowadziliśmy w trakcie meczu to jestem w stanie uwierzyć, że my nie chcieliśmy tego awansu... tzn "Zarząd" nie chciał. Bo 3 liga to większe wydatki itd a nie wydaje mi się żeby właściciel chciał wydawać cokolwiek więcej niż tyle ile musi żeby to wyglądała tak jak wygląda. Jesteśmy Panowie i Panie na samym dnie piłkarskim.... i zaczynamy się tu urządzać.
21.06.26 21:45 19kuba84
Z GÓWNA BATA NIE UKRĘCISZ. DOBRANOC
19.06.26 22:18 19kuba84
Patrze na sklad mazovii i albo gnoje albo oldboye. Nie wiem czemu panuje przeswiadczenie ze tontaka potęga. To jest 4 liga tu kazdy jest tak dobry jak slaby jest jego rywal. Chcemy awansu to pojedziemu na ambicji i wierze w to ze jestesmy czyms wiecej niz amatorskim klubem i zrobimy ten awans. A moze wtedy wykielkują im jakies jajeczka i damy rade z tą 3 liga. Trzeba byc dobrej wiary i bedzie ok
17.06.26 22:37 19kuba84
To byl obowiazek i zostal wypelniony zgodnie z planem. Teraz czas pokazac ze ten awans Polonii byl przypadkiem i postawic kropke nad I. Trzymam kciuki i nie wyobrazam sobie zebysmy zostali na kolejny rok w tym gównie
03.06.26 21:46 19kuba84
Czemu ? Wszyscy powtarzaja schemat ze druzyny z drugiej strony drabinki to takie potegi ? To są kmioty i my musimy wierzyc ze dla nas takie ogorki nie sa przeciwnikiem. Uwierzmy razem w to ze ogramy wszystkich !!
02.06.26 17:20 19kuba84
Zorro ma duzo racjiw kwestii przyciagania ludzi na mecze. Na ostagnim meczu bylem pierwszy raz z moim mlodym, na sektorze rodzinnym. Widzialem sporo rodzin ktore przyszly po raz pierwszy za namową synów nastoletnich. Slyszalem co Ci ludzie mowili i jak bardzo zawiedzeni byli tym.co zobaczyli. Masa kibicow piknikowych by sie pojawila i zostala na stadionie gdyby zapewnial im warunki godne dzisiejszych czasow a nie z lat 80-90. Ale tak szczerze mowiac to te 10k obecnie to jest nasz mokry sen. Poki co nic nie zapowiada abysmy w ciagu najblizszych 5lat mieli sie martwic ze grozi nam przeludnienie stadionu na poziomie 1 ligi. Wiec niech to bedzie stadion na 10k bo kto zapewni kiastu ze za 2-3 bedzie komu ten stadion wynajmowac. Bo jak nas wrzyca na Sybirakow i nie wyjdziemy do wyzszej ligi to nikt nie bedzie chcial placic za wynajecie stadionu dla 1500 kibicow. Ciezko to pisac ale takie fakty. Trzeba sciskac kciuki i czekac lepszych dni... oby nadeszły
23.05.26 22:35 19kuba84
Wymęczone ale nikt tu nie bedzie sie przed nami kładł. Wazne ze do przodu ! Teraz to Polonia ma lekką presje... i dobrze :)
19.05.26 15:05 19kuba84
Nie wiem jak to się przekłada finansowo (ile kosztuje zabezpieczenie meczy w stosunku do dochodu z biletów) ale jeśli to tylko kwestia bilansu to zamykanie kibicom bramy przed nosem jest zwykłym kurestwem. Bo wychodzi na to że zarząd ma kibiców głęboko w dupie i traktuje nas jak jakieś zło konieczne. To jak się uda zrobić awans to może ostatni mecz wg niech będzie zamknięty dla kibiców. Wyjdą sponsorzy każdy dostanie koszulkę w ramce i tyle...
16.05.26 18:18 19kuba84
Jeszcze tylko 4 :)
16.05.26 12:17 19kuba84
Co nie znaczy ze potkniecia by sie nie przydały. Polonia gra z Tęcza a ta poki co nie przegrywa. Concordia z Mamrami.... Trzeba wygrywac i miec nadzieje ze los nam troszke pomoze bo ile mozna miec pecha :)
16.05.26 10:29 19kuba84
No to faktycznie poteżnych rywali nam uratowal. Ja uwazam ze gosc jest fatalnie bez formy od..... kilku lat
15.05.26 21:34 19kuba84
A słyszałem takie ptaszków ćwierkanie.... że chlopaki w szatni maja dość swojego kapitana, że nie czują jego przywództwa ani wsparcia na boisku
11.05.26 10:23 19kuba84
Super wynik, super widowisko, super atmosfera i genialna pogoda. A co do kwestii biletów i ochrony: Drogi właścicielu klubu, czy Pan wiesz, że ochrona ma w piździe sprawdzanie biletów ? Do wejścia wystarczy pokazać jakikolwiek kod kreskowy, bilet z innego meczu, paragon z Lidla... Może 10 chłopa zrzucić się na jeden bilet i wszyscy na niego wchodzą, w takim razie zrób mecze za free dla wszystkich, będzie zawsze komplet widzów a jak będzie 3 liga to wiele takich przypadkowych kibiców zostanie na stadionie i będzie bilety kupować
18.04.26 21:24 19kuba84
Brawo. Trzeba punktować za wszelką cenę. Kolejny kroczek wykonany :)
11.04.26 20:18 19kuba84
Pisa wygrała hehe
11.04.26 19:42 19kuba84
i ten sam Karol*
11.04.26 19:40 19kuba84
Litości!!!! Na tym poziomie nie trzeba mieć umiejętności tylko trochę kondycji i przede wszystkim jakąkolwiek ambicje. Dzisiaj nie pokazał jej nikt. Nie potrafiliśmy ograć juniorów nawet gdy grali w 10. Karol celebrujacy gola jakby strzelał Realowi ibten Sam Karłowicza ktory potem przewraca sie o pilke to jest po prostu groteska. Mecz wstydu. Jedyne co to 3pkt na plus. Reszta wszystko tragedia
09.04.26 21:26 19kuba84
Dziki - ciekawe spostrzeżenie. Chyba nawet mnie to zachęciło do zostania w tej lidze :) Natomiast co do samego meczu: Mysle ze zrobiliśmy ten sam błąd co z Nidzicą.Wyszlismy na drugą połowę defensywnie zamiast dalej grac to co robiliśmy wcześniej. Widocznie nie mamy siły na taką gre przez 90min. Ale taka gra prosi sie o tracenie bramek. Gdybyśmy grali z takim zaangażowaniem w lidze to byśmy nie przegrali żadnego spotkania. A jeszcze z innej beczki: ten mecz potwierdził moje i wasze obawy odnośnie awansu. Wyjście z tej ligi zweryfikowałoby nas okrutnie. Jeśli mamy awansować i mieć tam.jakies szanse na utrzymanie to potrzebujemy min 6 zawodników na poziomie a to sie wiąże z kolejnym.skladanie zespołu od podstaw. Ciężkie czasy przed nami... I to raczej potrwa dłuższą chwilę. Ale będziemy niesc ten krzyż dzielnie. P.S. Może i sportowo przegraliśmy ale kibicowsko zdmuchnelismy ich z powierzchni trybun. Bawiłem sie wybornie :)
07.04.26 09:15 19kuba84
Stomil Olsztyn to My - kibice. Ci, którzy są zawsze z klubem bez względu na ligę poziom piłkarski zawodników czy umiejętności przywódcze działaczy. Dla Nas taki mecz to coś więcej niż wynik, jeżeli ktokolwiek w klubie tego nie rozumie niech siada na katapultę i wypierdala na księżyc. Mental jaki mogą sobie zbudować zawodnicy po takim zwycięstwie przy pełnych trybunach i takim dopingu jest nie do ocenienia. Odpuszczenie w jakikolwiek sposób tego meczu to będzie samobójstwo personalne lub całościowe. Na ten mecz powinni wyjść tylko Ci zawodnicy, którzy są gotowi wypruć sobie flaki za to zwycięstwo. Jeżeli Karol ma wyjść zmęczony i kopać się w czoło, tracić piłki i zachowywać się jak totalny amator to niech zostawi opaskę kapitana komu innemu, i tyczy się to również wszystkim pozostałym zawodnikom. My damy z siebie wszystko, Wy też musicie !!!
04.04.26 21:49 19kuba84
Takie dywagacje miałyby może jakis sens bytu ale... to tylko 4 liga, tu mało kto potrafi grać w piłkę stad tez takie a nie inne "wydarzenia" na boisku
04.04.26 15:28 19kuba84
Miało być: Noooooo ewidentnie a nie Noworodek :)
04.04.26 15:25 19kuba84
Noworodek paru panow zawodników to ewidentnie dzisiaj na mecz nie dojechało. Zawiedli tez ci których gre ostatnio chwaliłem ale juz daruje sobie nazwiska. Zmiennicy nie dają żadnej jakości dodatnie. Zdjecie Wójcika było bezsensu, trzymanie Karola dłużej niz 30min tez... Nie tyle Start zapracował na zwycięstwo co my zasłużyliśmy na tą porażkę. Wesołych Świąt wam - Kibicom